Ранкова молитва, яка зробить ваш день успішним, подарує радість, благополуччя та здоров’я

Сильна і особлива ранкова молитва на успіх, благополуччя, здоров’я на день прийдешній! Читайте її щоразу, як тільки прокинетесь і ваше життя зміниться.

Дякую, Господе Ісусе Христе і Пресвята Богородиця за любов до нас! Прости і Благослови нас, Господи! Дякую за можливість спілкування з тобою.

Дякую Тобі Господи, за все що маю, за дітей, онуків, здоров’я, життя, за всі блага, які ми маємо! Світла і Мину всім людям на землі! Миру, світла внутрішнього сонячного, любові, розуму, терпіння!

«О, Всевишній, навчи мене своїй мудрості, покажи мені як стати добрим, підсиль мою віру, примнож мої благі справи і утихомир мою гординю. Навчи мене цінувати найменшуе мить і не витрачати час даремно.

Читайте також: Чудотворна молитва, яка допоможе позбутись навіть від найсильнішого бoлю

Навчи мене любити так, як любиш Ти, безумовно, беззавітно! Даруй мені терпіння і смирення, бо Ти є Терпіння! Твоя любов безмежна! Доброта нескінченна! Благослови мене, мою сім’ю, моїх друзів і знайомих.

Прошу світла для всіх! Щастя і любові для всіх, хто живе на планеті! Відкрий серця черстві. Пом’якши біль сердець поpанених. Бо ти Всемилостивий, Дающий!»