fbpx

Рейтинг найщедріших чоловіків по знаку Зодіака

Щедрість прикрашає будь-якого чоловіка, особливо якщо він не багатий. Це стосується не тільки грошей, але і часу, який він витрачає на свою сім’ю або кохану жінку. Рейтинг найщедріших чоловіків допоможе вам дізнатися, хто найменш егоїстичний.

Егоїзм і відсутність щедрості – це не одне і те ж, але з однієї опери. Важливо розуміти, наскільки чоловіки можуть бути щедрими, щоб правильно вибрати супутника життя. Якщо чоловік обділений цією рисою, це не означає, що він не може любити – просто вам потрібно звикнути до того, що в стосунках він буде віддавати менше турботи і любові, ніж отримувати.

Козеріг – 12 місце
Саме Козероги є найбільш «нещедрими» чоловіками з усіх. Вони дуже обережно підходять до питань кохання, немов це якась ділову угоду. Вони не особливо довіряють жінкам, тому їх щедрість обмежена. Тільки через якийсь певний відрізок часу вони можуть змусити себе стати більш відкритими. На жаль, це властиво не всім Козерогам, так що в нашому рейтингу цей знак отримує 12, останнє місце. Незважаючи на це, в стосунках вони дуже приємні.

Скорпіон – 11 місце
Скорпіони самі по собі є досить жадібними людьми, причому навіть для найближчих вони можуть бути вельми скупими. Це стосується не тільки грошей, але і часу. Чоловіки-Скорпіони дуже цінують свій час, який не можуть віддавати даремно будь-кому. На ранніх етапах стосунків вони можуть бути надзвичайно жopcтокими до тих, хто їх кохає. Якщо це пережити, то все стане добре.

Діва – 10 місце
Знову земний знак Зодіаку. Цього разу мова йде про Дів, які контролюють свій бюджет до копійки. Що стосується часу, ці чоловіки дуже щедрі, але навіть в шлюбі вони не дозволяють витрачати ні гривні більше, ніж це належить бюджетом.

Якщо вам потрібна нова туш, а грошей більше не виділяється, то доведеться обходитися без неї до наступного місяця. Якщо ви будете ображатися на Діву через це, то він образиться у відповідь. Це вкрай важкі люди в плані грошовому. Звідси 10 місце в рейтингу.

Рак – 9 місце
Раки не можуть часто взаємодіяти з жінкою, тому що у них ціла низка справ. Та й грошей-то у них вистачає тільки на себе улюблених. Це дуже дивні чоловіки, які начебто вас і кохають, але думають тільки про себе. Егоїзму у них хоч відбавляй. Проте, якщо у вас трапилися якісь проблеми, то Рак витратить на вас всі свої гроші, присвятить вам весь свій час. Тут треба віддати їм належне.

Телець – 8 місце
Тельці люблять витратитися на даму, але тільки щоб її дістати. Потім ви не побачите ні краплі щедрості в плані часу або грошей. Вони можуть просто розчинитися, просто зникнути. Якщо ви продовжуєте зустрічатися, і Телець все ще проявляє знаки уваги, дарує подарунки, це свідчить про те, що він вами дуже сильно захоплений.

Загалом, його скупість можна використовувати як перевірку на кохання. Якщо скупий, значить не кохає. Якщо щедрий, значить, йому щось від вас потрібно або він закохався по вуха. У будь-якому випадку, вести ці ігри і постійно займатися аналізом його особистості – справа не найцікавіша й не найкорисніша для вас самих. Саме тому Тельцю дісталося лише 8 місце в нашому рейтингу.

Близнюки – 7 місце
Близнюки, незважаючи на свою духовну красу, дуже бояться вкладатися в нових людей. Найчастіше ці чоловіки самі вимагають від жінок, щоб ті їх домагалися. Звичайно, поки у вас йде цукерково-букетний період, Близнюки будуть завжди поруч з вами. З плином часу це бажання поступово згасає.

Якщо ви самі такі ж, то нічого страшного немає. Але якщо ви жадаєте палкого кохання протягом усього життя, то Близнюки вам точно не підійдуть. Спочатку все буде дуже яскраво, а через кілька років Близнюк відлякає вас своєю холодністю і скупістю.

Читайте також: Найнебезпечніші чоловіки по знаку Зодіаку: тримайтеся від них подалі

Терези – 6 місце
Терезам не хочеться витрачати на жінок час і гроші, але вони розуміють, що це просто необхідно, так що їм потрібно натякнути на це з самого початку. У їхніх діях мало щирості і справжнього бажання, тому що вони завжди перебувають у сумнівах про те, чи подобаються вони вам чи ні. Через цю невизначеності вони отримують цілком сумнівне 6 місце в нашому рейтингу. Якщо ви доведете Терезам своє кохання, все стане добре.

Лев – 5 місце
Леви не поспішають дарувати себе. Вони люблять погратися зі своєю «жepтвою». Їх віддача і щедрість хвилеподібнi, так що доведеться витратити трохи нервів, перш ніж отримати заслужену любов і увагу. Леви стають щедрими лише в тому випадку, якщо бачать, що людина теж для них старається. Так буває, звичайно, не завжди, тому що такі чоловіки не завжди зручно «читаються», але гідне 5 місце вони точно отримали не дарма.

Овен – 4 місце
Овни – люди дуже щедрі. Це потрібно заслужити, але сильно старатися не доведеться. Потрібно лише показати свою чесність і щирість. Овни обожнюють робити подарунки, тому їх щедрість грунтується не тільки на бажанні віддавати свій час, але і на фінансову підтримку. Навіть до друзів вони відносяться так.

У цьому і є невелика заковика: Овни настільки щедрі, що не поділяють людей на групи, що трохи прикро жінкам, адже їх будуть ставити в один ряд з друзями і партнерами. У сімейному бюджеті через невміння чоловіків-Овнів витрачати гроші у вас будуть постійні дірки. Через це Овни і не зайняли перше місце в списку.

Стрілець – 3 місце
Стрільці обожнюють спільні поїздки і подорожі. У це вони готові вкладатися постійно. Звичайно, не завжди вони щедрі на час заради коханої дами серця, але ці люди дуже приємні у стосунках, тому, що їм не важко приїхати кудись за вами вночі або дати вам грошей просто для того, щоб порадувати вас. Стрільці – щедрі і дуже розумні чоловіки, тому відкривають нашу трійку лідерів.

Водолій2 місце
Водолії не стоять на першому місці, тому що вони дуже щедрі і на гроші, і на час, але вимагають дружби і кохання натомість. Вони немов купують ваші почуття своєю добротою. Це не означає, що їх щедрість – нещира, але з якоїсь невідомої причини вони потім вважають, що ви належите їм за ті гроші і час, які вони витратили на вас.

Водолії дуже бояться розлуки з друзями і другими половинками, тому можуть приїхати до вас на інший кінець міста, а іноді і країни, в будь-який час, аби зберегти стосунки. З цим жити не завжди легко.

Риби – 1 місце
Риби – ідеал чоловіків в плані щедрості. Це зберігається і в шлюбі, після 10 років спільного життя. На перших парах ці чоловіки теж вельми щедрі і велелюбні, але вони ніколи не вимагають від вас зворотнього. Вони дуже добрі і чуттєві, так що з ними дуже приємно мати справу.

Вони заслужили перше місце, тому що їм не потрібно ніяких причин для того, щоб проявити щедрість. Але і до всіх підряд вони так не ставляться, так що будь-яка дама поруч з ними зможе відчути себе особливою.

Джерело.

You cannot copy content of this page