Рецепт приголомшливого полуничного варення без варіння ягід. Все просто і неймовірно смачно

У рецепті без варіння ягід, полуниця не кип’ятиться і не вариться, а просто витримується в гарячому сиропі, тобто ягоди не піддаються прямій тепловій обробці. Таким чином, полуниця зберігає свій натуральний смак, щільність і форму, але стає трохи блідішою, так як віддає свій колір і аромат сиропу. Для приготування варення потрібно тричі проварити сироп, а решту часу йде на пасивне очікування. Мінімум зусиль – і варення готове! Джерело

Варення “Швидке”

Це один з варіантів приготування швидкого десерту, на нього доведеться витратити мінімум вільного часу, але при цьому можна отримати прекрасний десерт. Варто зауважити, що для отримання необхідної консистенції, слід застосувати блендер, а зберігати готові ласощі слід в холодильнику.

Інгредієнти:

  • – 520 грамів стиглої полуниці;
  • – 780 грамів цукрового піску.

Як приготувати полуничне варення без варки ягід:

1. Ягоди промийте кілька разів у воді, видаліть хвостики з полуниці і покладіть на чистий рушник для просушування.

2. Полуницю поставте у глибоку миску, засипте половину ємності цукровим піском. Всі складові збийте блендером. Коли цукрові крупинки повністю розчиняться, додайте залишки цукрового піску і повторно збийте блендером до повного розчинення.

3. Не обов’язково збивати до повного розчинення цукру, навіть якщо частина крупинок залишилася, згодом цукор розчиниться.

4. Заздалегідь простеліризуйте банки і кришки. До них перекладіть заготовлене варення. Щільно закрийте кришками і відправляйте в камеру холодильника.

5. Таке варення може зберігати свою свіжість протягом трьох місяців, але тільки за умови, що ягоди були ретельно промиті перед приготуванням десерту.

Варення “Шматочками”

Десерт може зберігатися у холодильнику декілька місяців. Для цього рецепту не треба використовувати блендер, адже варення не буде пюреподібної консистенції.

Інгредієнти:

  • – 1, 2 кілограмів спілі ягоди полуниці;
  • – 1,4 кілограмів цукрового піску.

Як приготувати полуничне варення без варки ягід:

1. Помийте ягоди полуниці та видаліть хвостики. Поставте полуницю на рушник, щоб вона висохла. Ягоди наріжте невеличкими шматочками.

Читайте також: Домашній житній квас – смачно і корисно. Простішого рецепту просто не буває

2. Плоди ягід ставте у глибоку каструлю шарами, пересипаючи цукровим піском. Залишки цукру засипте на верхній шар полуниці.

3. Каструлю накрийте кришкою та залишіть на ніч в холодильнику. За ніч ягоди дадуть необхідну кількість соку.

4. Отриману суміш перемішайте і ще раз залиште на годину в холодильнику. Тим часом простерелізуйте банки та кришки.

5. Готовий рецепт переставте в банки і закрутіть кришкою. Після цього відправляйте в холодильник.