Розпочинайте кожен день з цього тексту і ваше життя набуде нового значення

Якщо ви хочете змінити своє життя – ви повинні твердо вирішити це зробити! Принцип змін такий: спочатку ви повинні прийняти себе. Подивіться на свої недоліки з боку. Вашим дзеркалом будуть люди, які знаходяться поруч з вами. Якщо ви щось засуджуєте в оточуючих вас, – значить це присутнє і в вас самих.

Після того, як ви приймете себе – ви почнете більш радісно дивитися на все, що відбувається навколо! У вас з’явиться впевненість у собі. Ви перестанете бути неспокійними, тому що почнете довіряти Всесвіту. У підсумку ви будете проживати усвідомлено кожну хвилину.

Ми підготували для вас текст, який потрібно читати щоранку, дивлячись в дзеркало! Ви побачитеся наскільки сильними будуть зміни!

Сьогодні, прокинувшись рано вранці, я раптом несподівано зрозумів (-а), що сьогоднішній день буде найкращим днем ​​в моєму житті! І відкинувши всі сумніви, я вирішив (-ла), що у мене сьогодні весь день буде свято!

Сьогодні я вирішив (-ла), що буду дякувати себе за те, яким дивовижноим було моє життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були. Адже вони мене робили тільки сильніше.

І цей день я обов’язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем. Я буду вдячний (-на) Богу за всі ті прості речі, які мене оточують: за ранкову росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів.

Сьогодні я буду самою (дружиною) уважною людиною на світі. Сьогодні я поділюся своєю радістю з оточуючими мене людьми. Завдяки мені сьогодні хтось посміхнеться.

Я створю що-небудь незвичайне і добре для абсолютно незнайомої мені людини. І подарую щирий комплімент тому, хто чомусь сумує. Я скажу дитині, що він – абсолютно особливий. А тій єдиній, яку люблю – як сильно її люблю і як же багато вона (-він) означає в моєму житті.

Сьогодні я перестану турбується про те, чого немає у мене і буду дякувати Всесвіт за всі ті чарівні речі, які мене оточують в цьому світі. Я знаю і пам’ятаю, що занепокоєння – це всього лише марна трата дорогоцінного часу. Моя віра в мої власні сили і провидіння приведуть мене до моїх цілей.

І сьогодні вночі, перед тим, як йти спати, Я обов’язково вийду на вулицю, і подивлюся наверх – на нескінченне небо, усипане мільярдами зірок. І з благоговінням милуючись красою зірок і срібним диском місяця, Я буду дякувати Всесвіт за все це чарівництво навколо. І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячний (-на) світу за цей кращий день в моєму житті. І спати Я буду сном щасливої ​​дитини, який з хвилюванням чекає завтрашній день.

Читайте також: Найвредніші чоловіки за знаком Зодіаку

Тому що завтра буде найкращий день у моєму житті!

Джерело.