fbpx

Саме сьогодні, 1 липня, потрібно прочитати особливу молитву перед Боголюбською іконою Божої Матері

О, Пречиста Богородице, Мати люблячого Бога, Надіє нашого спасіння! Зглянься милостиво над людьми, які з вірою і любов’ю поклоняються пречистому образу Твоєму: прийми наш хвалебний спів і пролий теплу Твою молитву про нас грішних до Господа, та, знехтувавши всіма нашими прогріхами, спасе і помилує нас.

О, предивна Владичице! Покажи нам чудні милості Твої: збережи неушкодженими пастирів церковних і все христолюбиве воїнство.

Молимо Тебе розчулено, визволи нас від усякої скорботи, настав на шлях усякої чесноти і милості, спаси від спокус, бід і хвороб, визволи нас від чвар, збережи нас від блискавичного грому, від запалення огненого, від голоду, боягузства, потопу і смepтонocної виpaзки: подай нам Твою милостиву допомогу на шляху в морі і на суші, та не загuнемо лютo.

Читайте також: 1 липня – день Боголюбської ікони Божої Матері. Ось чим вона особлива

O, Всемилостива, боголюбива Мати! Зі сподіванням твердим возсилаємо до Тебе нашу смиренну молитву: не відкидай наших сліз і зітхань, не забудь нас у всі дні життя нашого, але завжди перебувай з нами і твоїм заступництвом і клопотанням у Господа подай нам відраду, розраду, захист і допомогу, а ми славимо і величаємо преблагословенне ім’я Твоє. Амінь.

You cannot copy content of this page