Саме у Великий понеділок кожне молитовне слово має велику силу. Особлива молитва на початок Страсного тижня

Молитва – це особливий спосіб спілкування з Господом. Саме в Страсний понеділка кожного молитовне слово містить в собі неймовірну силу. У цей день дуже важливо подякувати Господу за все хороше, покаятися за гріхи і погані вчинки. Також можна попросити Бога про краще життя, адже саме у Великий понеділок з’являється можливість вступити в нове життя і змінити все на краще за допомогою молитов.

Великий понеділок 22 квітня 2019 року

Страсний четвер – важливий день для кожного православного віруючого. У цей день церквою забороняється працювати, адже необхідно зосередитися на прочитанні молитов і звільнення душі від гріховних помислів і діянь.

У Великий понеділок проводиться спеціальна служба в кожному православному храмі, де згадують великі вчинки Христа, його проповіді і читають уривки з Євангелія, пов’язані з життям Ісуса на землі.

В цей день слід особливо пам’ятати, що Господь усім нам суддя, і здійснюючи погані вчинки, живучи життям, далеким від праведного, ми потім відповідаємо за це на Суді. Бог справедливий до кожного з нас, тому не варто проживати своє життя безцільно і в гріху, щоб не гнівити Отця нашого. Не варто забувати і про те, що кожна молитва несе в собі особливий сенс. Дуже важливо вести бесіду з Господом за допомогою молебню, просячи прощення за свої гріхи і підносячи подяку Богу за все хороше, що він привніс в життя. Особливо важливо це робити у Великий понеділок.

Молитви на початок Страсного тижня

Перший день Страсного тижня дуже важливо почати з молитви. Її слід читати вранці, відразу після пробудження, в обід і ввечері перед сном.

«О, Господь наш всевладний! Ти дарував життя кожному з нас. Так не покинь же нас без уваги Своєї, підтримки і покровительства. Подаруй Своє благословення, прости за вчинки гріховні і допоможи спокус уникнути. Хай буде на все воля Твоя. Амінь».

Ще одна важлива молитва нагадує кожному віруючому, які мyки довелося пережити Христу, який привніс себе в жepтву заради порятунку всього людства:

Читайте також: У Страсний понеділок читають сильну молитву – Псалом 19

«Господь наш, Твій шлях був сповнений небезпек і стpаху, але ти не злякався смepті, несучи себе в жepтву заради кожної людини, що живе на землі! Ти очистив душі грішників, пожepтвувавши собою. Спаситель наш, вбережи наші душі від зла, від гріха зневіри і інших гріхів, та додай нам сил, зміцнивши віру нашу. Амінь».

У Страсний понеділок прийом їжі також необхідно починати з молитви:

«Господь мій, я вдячний Тобі за даровану Тобою їжу! Благослови душу мою, що не покидай мене, допомагай у всьому і стань моїм покровителем. Не залишай мене ні в радості, ні в смутку. Подаруй зцілення душі моєї, прости за гріховні помисли і діяння та зміцни здоров’я моє через їжу, що подарував Ти мені. На віки вічні. Амінь».