Сестра отримає гроші, витратить за кілька днів, а потім до мене чи до брата йде і просить в борг. І те саме “позич” в Олі теж дуже дивне було – то 500 грн просить, то 200, то тисячу позич. А повертати і зовсім забуває. Одного дня брат недорахувався у своїй скарбничці тисячі доларів

Нас у мами троє дітей, крім мене є ще старша сестра і молодший брат. Оля, так звуть сестру, живе окремо, вона розлучена і виховує трирічну доньку. А ми з братом поки не маємо власних сімей і дітей, тому живемо разом з мамою, допомагаємо їй по господарству і усіляко підтримуємо, в тому числі й фінансово.

Оля живе у квартирі, яка залишилася мамі у спадок від її бабці. Мама одразу дала їй ключі, щоб молоде подружжя жило окремо. Але і це ужитися їм не допомогло – за рік розлучилися. Оля перебивалася нехитрими аліментами і усілякими підробітками, без розкоші, але на життя вистачало б, якби сестра уміла тими фінансами хоч трохи розпорядится.

А так, отримає гроші, витратить за кілька днів, а потім до мене чи до брата йде і просить в борг. І те саме “позич” в Олі теж дуже дивне було – то 500 грн просить, то 200, то тисячу позич. А повертати і зовсім забуває. Тому ми давали рівно скільки, скільки могли дати просто так і не нагадували про борги. Сестра і звикла до такого.

А тут навесні брат машину продав, нову купувати не поспішав. Казав, що хоче підзбирати трохи грошей ще і купити більш нову, саме таку про яку мріє. І якогось ранку недорахувався у своїй скарбничці тисячі доларів. Сума не маленька, погодьтеся і зникнути просто так з будинку де всі свої вона теж не могла. А якби крадії – то забрали б усе, а не лише тисячу.

Ну давай ми розбиратися, міркувати хто до нас приходив протягом останнього тижня, хто б це міг бути… і окрім сестри з маленькою донькою більше нікого не було. Мама не могла в це повірити, казала нам, що гріх на сестру в такій справі думати.

Брат їй телефонував два дні – телефон був вимкнений. Ми вже почали хвилюватися і всі разом поїхали до Олі до дому. Двері нам ніхто не відчинив, а потім сусідка сказала, що сестра з донечкою до Єгипту полетіли кілька днів тому. Тут ніби і пазл склався: чому нічого рідним не сказала, де взала гроші на відпочинак якщо за день до цього просила позичити сто гривень дитині на молоко і як взагалі вона могла так вчинити.

Мені образливо і за сестру, і за брата, і за маму, вона найбільше приголомшена цією ситуацією. А я просто не знаю, що робити, бо це великий розкол в родині. Сестра повертається завтра.