Що подарує перший день весни кожному зі знаків Зодіаку: гороскоп на 1 березня

Овен

Обставини цього дня допомагають Овнам залишатися послідовними і наполегливими прагматиками і доводити будь-який результат до досконалості. Не варто розпорошувати вже сконцентровану енергію на дрібниці, краще знайти їй гідне застосування і направити на вирішення важливої задачі. Рекомендується повноцінне харчування, яке відновить сили, особливо, якщо у вас високі професійні або спортивні навантаження

Телець

Сьогодні одна з сильних сторін Тельців — природна наполегливість, часом переходить в упертість. Багатьом Тельцям буде властива негнучкість, інертність, жорсткість. Небажаний пасивний відпочинок: нерозтрачені сили почнуть розпирати вас зсередини. Ви будете хорошим організатором і керівником, надійним виконавцем. Висока ймовірність досягти успіху в сферах, пов’язаних з технікою, спортом або політикою

Близнюки

У Близнюків сьогодні мало приводів проявити свою природну рухливість, тягу до спілкування і різноманітності. Багато Близнюків зацикляться на практичній задачі, яку їм необхідно довести до кінця, чи будуть змушені дотримуватися цілого комплексу обмежень. Ситуація почне змінюватися лише в самому кінці дня. Близько опівночі прийдуть ідеї або новини, над якими ви можете роздумувати до світанку.

Рак

Сьогодні Раки можуть покластися на друзів і неписані правила колективу. Якщо вам не вистачає таких якостей, як жорсткість, безкомпромісність, прагматизм і організованість, можна спертися на партнера. У разі слабкості особистих позицій, зірки радять долучитися до впливової організації або вигідного проекту. Не варто зволікати з «вступом до лав», так як незабаром вільний вхід може бути закритий.

Лев

Левам сьогодні продиктує ритм життя важливий план, борг, система правил. Цілеспрямовані Леви аж до вечора залишаться заручниками своїх цілей. На Левах-керівниках буде лежати тягар відповідальності. Виручить хороша організація справ, знадобляться надійні помічники або вишколені підлеглі. Вдень не буде коли піддаватися сумнівам, але до ночі щось знову може потурбувати ваші таємні страхи.

Діва

В цей день сама доля веде Дів до мети і немає сенсу опиратися їй. Не варто хвилюватися, стикаючись з дорожньою чи іншою кризою: це єдиний спосіб отримати бажане. Ви чудесним чином вцілієте під час будь-яких пригод, включаючи масові заворушення. Ваш авторитет не постраждає, а позиції зміцняться. Вечір багато що змінить, небажано вступати в діалог, поспішати з питанням або з відповіддю.

Терези

День створює перешкоди Терезам, налаштованим на динаміку, пізнання і рух. Наприклад, на відправлення в дорогу, на продовження бесіди, навчання, дослідження. Події підуть повільно, можливі перевірки, відстрочки, затримки у зв’язку з нюансами минулого. Крига скресне ближче до ночі, але замість прогресу можуть виникнути додаткові питання. Не варто планувати на цю добу важливі зустрічі, старт подорожі.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам зробити однією зі своїх головних цілей стабілізацію відносин. Ситуація закликає до практичності, а також до дипломатичності, поблажливості і великодушності. Ви нічого не втратите, якщо підлаштуєтеся під чужі потреби — наприклад, під звички партнера, колеги або позаштатні обставини клієнта. Але важливо бачити межі, в яких подібна поведінка доречно.

Стрілець

Стрільцям сьогодні знадобляться такі якості, як прагматизм і вміння доводити все до кінця. Організованість, дотримання правил і рецептури потрібні навіть в дрібницях, не кажучи вже про великі проекти, відповідальні завдання. Не час демонструвати креативність і незалежність, краще зробити наголос на порядок, якість, надійність. Не завадить дисципліна, ощадливість у витраті засобів і матеріалів.

Козоріг

Сьогодні у Козорогів все йде за планом. Можна не турбуватися за дітей, бізнес, хід справ або тренувань, покластися на долю або звичний алгоритм дій. Розмірений хід речей підтвердить, що ви на вірному шляху і заспокоїть, якщо ви перебуваєте в стресі. Проте навіть найбільш благополучний перевірений сценарій до вечора вичерпає свій потенціал. Важливі акції краще планувати на першу половину дня.

Читайте також: Астропрогноз на березень 2020 року: зірки визначили головних невдах і переможців місяця

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто розмінюватися на дрібні випадкові цілі, краще мислити системно і підходити до будь-якої задачі фундаментально. Важливо подбати про платформу існування, міцний ґрунт під ногами. Добре зайнятися помірною оптимізацією побуту, розширенням своєї території в допустимих межах. Зірки радять не шкодувати ресурсів і часу на дім, сім’ю, допомогу батькам і іншим близьким людям.

Риби

Сьогодні Риби можуть довіритися долі. Не варто змінювати плани, маршрути, способи зв’язку. В діях краще керуватися принципом мінімалізму, економії сил і засобів. Ближче до півночі розмірений перебіг справ загрожує знову змінитися сум’яттям у ваших думках. Їжу для роздумів і привід для розмови підкине домашня обстановка, партнер, сім’я або подія, співзвучна вашим особистим проблемам.