fbpx

Що роблять зранку всі щасливі пари

1. Дивляться один одному в очі.
“Ми разом чистимо зуби і ці кілька хвилин дивимося один одному в очі. Крім того, ми торкаємося один до одного: кладемо руку на талію, голову на плече і гладимо один одного по щоці”, – ділиться читач Бранди В.

2. Обіймаються.
“Мій чоловік іде на роботу до того, як я встаю. Перед відходом він на кілька хвилин забирається в наше ліжко і міцно мене обіймає. Ці миті, коли ми поруч і дихаємо в унісон, – найкращий початок дня”, – розповідає блогер Мег Конлі.

3. Намагаються вставати в один і той же час.
“Багато вранці займаються справами і не розмовляють один з одним. Деякі люди прокидаються після того, як партнер пішов на роботу. Мова не йде про підйом о 4 ранку або про те, що партнер працює позмінно, просто люди люблять поспати. Але вони просипають найцінніший для відносин час – початок дня”, – нарікає психотерапевт Курт Сміт.

4. Разом снідають.
“Ми з дружиною разом снідаємо. Ми сидимо поруч, розмовляємо про плани на день або слухаємо спів птахів. Насолоджуємося спілкуванням, навіть якщо у нас є 15 хвилин”, – розповідає читач Стів Т.

5. Цілують один одного на прощання.
“Важливо продемонструвати свою любов перед розлукою. Він іде на роботу за годину до того, як мені треба вставати, і завжди цілує мене на прощання. Для мене дуже важливо відчувати, що він думає про мене, перед тим як піти з дому”, – зізнається Ребекка Сі.

6. Вранці не користуються гаджетами.
“Навіть якщо у нас всього 5-10 хвилин, ми сідаємо і п’ємо чай. І тільки потім ми йдемо з дому або починаємо вести розмови по телефону. За сніданком гаджети під забороною. Ми завжди снідаємо разом, навіть якщо поспішаємо. Ми розмовляємо про те, чим збираємося займатися протягом дня, або обговорюємо новини.

Іноді ми їмо мовчки. Зараз божевільне життя, тихий сімейний сніданок – єдина можливість перевести дух”, – каже сімейний консультант Уінфред Рейлі.

Читайте також: П’ять фраз, які не варто говорити жінці у ліжку

Джерело.

You cannot copy content of this page