Щодня читайте ці дві особливі найсильніші Молитви, Введення в храм Пресвятої Діви Марії до 4 грудня. Не молися показово, а краще на самоті

Дві найважливіша та найсильніші молитви, які читають в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці — саме, 4 грудня. Діва Марія каже, якщо ти хочеш помолитися їй, і згадаєш, що посварилися з кимось, то спочатку  спробуйте помирися з ним, або відпустити всі образи, які затаїлися на серці, а вже потім звертайтеся з молитвою. Це є для всіх, особливе свято, якщо в цей день з чистим серцем помолитися до Пресвятої Діви Марії, можна отримати опіку Богородиці. Коли молишся не кажи зайвого, Бог знає, чого ти потребуєш.

Особлива Молитва в день Святої Богородиці, 1

«До кого ще, як не до Тебе, Матінко  моя небесна, зверну я молитви  всі свої. Богородице, поспіши мені на порятунок.

Почуй сподівання раба твого (ім’я). Утіш в горі своїм, і не лишай без захисту  твого нас в цьому грішному світі. Убережи від  всіх спокус і дозволь замолити гріхи вільні та невільні. Настав на шлях віри і допоможи не відступати від заповідей християнських. Дай сил боротися зі злом, яке всередині мене  може перебувати. Пом’якши серце моє і прийми покаяння щире. Помолися за мене Господу нашому всемогутньому, щоб не залишив мене без милості. Амінь»

Особлива Молитва, яку читають у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, щоб отримати опіку, захист, Благословіння від Діви Марії, 2

«Велика і Пресвята захиснице наша. Величаємо тебе і молимося за твої діла на славу Господа. Просим, зроби це, о Милосерний, В єдності з Духом і Твоїм Сином. Хай буде слава й честь Святій Трійці Завжди і всюди повіки вічні.

Ти залишила цей світ гріховний і зійшла під очі Спасителя нашого.

Спокутувала собою всі гріхи і стала захистом і опорою душ наших від зла великого. За тебе, Заступниця, молимося. Вище за всіх твоя віра істинна.

І нас не полишай, хто моляться і віруючих. Амінь»