fbpx

Сьогодні день чудотворної ікони Божої Матері “Казанська” – особливий час, коли у Богородиці можна випросити допомоги та заступництва

Щорічно православні віруючі відзначають день Казанської ікони Божої Матері, одного з найвизначніших ликів. У день свята віруючі збираються на урочисті служби, щоби вшанувати ікону та помолитися вищим силам про благополуччя.

У день шанування святого лику 4 листопада варто провести час із сім’єю, піднести спільні та приватні молитви Богоматері, а також влаштувати святковий обід у колі близьких людей. Це свято об’єднує серця і дарує умиротворення кожному, хто волає до Небес у пошуках втіхи та щастя.

З ранку віруючі вирушають на урочисте богослужіння, щоб помолитися перед святим образом і отримати благословення Богоматері. У молитовних зверненнях просять не лише допомоги для себе та близьких, а й про захист усієї держави.

У день пам’яті Казанської ікони за традицією прийнято укладати шлюби. Молодята обирають цю дату, щоб їхнє кохання було під захистом милостивої Діви Марії.

Ще одна добра традиція – дарувати образ ікони. Такий подарунок захистить будинок та сім’ю від негараздів та займе своє місце на домашньому іконостасі.

У день шанування святого лику можна прочитати спільну молитву на захист і заступництво:

«Пресвята Богородиця, милість твоя нескінченна! Не відвернися від нас і прийми щиру молитву. Убережи, Мати Божа, не залиш нас без свого заступництва, даруй милість свою і вберегй від негараздів. У світле свято звертаємося до тебе, каючись у скоєному, і сподіваємось на твою милість. Амінь».

You cannot copy content of this page