fbpx

Сьогодні досить вдалий день, якщо знати коли промовчати: гороскоп на 14 червня

Овен

Сьогодні у Овнів великі шанси впоратися з найскладнішою задачею. Для цього важливо не покладатися на удачу, уникати суєти і балакучості. Зірки радять сконцентруватися, не шкодувати часу на підготовку, підстраховку. Одночасно, не варто скидати з рахунків інтуїцію, досвід, перевірені прикмети. В цю добу містичний знак підтвердить результати розрахунків або розрахунки співпадуть з підказкою інтуїції.

Телець

Тельцям вигідні спільні злагоджені дії. У більшості справ співпраця принесе більше користі, ніж спроба впоратися із завданням поодинці, а чи буде вона офіційною або приватною, вже не так важливо. В цю добу вам можуть допомогти не тільки партнери, колеги і інстанції, але й родичі, сусіди, попутники, старі знайомі. Буде нескладно отримати консультацію, дозвіл, пропуск.

Близнюки

Сьогодні для Близнюків однаково важливе тонке психологічне налаштування на завдання і організованість, борг, відповідальність. Доведеться змиритися з тимчасовою залежністю від обставин, поточних обов’язків або самопочуття, сконцентруватися на рутині. Можливо, вам доведеться зазирнути до лікаря, про когось подбати або надати послугу, зайнятися виробничими дрібницями, документами чи прибиранням.

Рак

Сьогодні Раки можуть не боятися несподіванок. Більшості Раків буде нескладно прорахувати власні можливості і передбачати чужу реакцію, особливо, якщо мова йде про добре знайомих людей. Чим складніше завдання, тим більше підстав взятися за нього з ранку: якщо ви «рання пташка», у вас буде більше ідей і простору для маневру. Не варто відкладати отримання консультації, розмову на складну тему.

Лев

Левам корисно підтримати порядок на своїй приватній території, неважливо, чи йде мова про фізичний, ментальний або емоційний простор, про будинок, машину або офіс. В цю добу актуальні питання кордонів і безпеки. Прибирання, інспекція і відмова від зайвого допоможуть вам контролювати володіння. Це підходящий момент для внутрішніх робіт, для наради з колегами або членами сім’ї на делікатну тему.

Діва

День дозволить Дівам заглибитися у привабливу тему або заняття. Відповідний момент для листування, роз’їздів, досліджень, систематизації даних, розшифрування схем, текстів, знаків. Можливий інтерес до містики, магії, старих манускриптів, прихованих важелів впливу. Довіряти важливі дані варто лише друзям і близьким. У спірних випадках краще мовчати і не пускати цінну інформацію в хід без необхідності.

Терези

В цей день зірки радять Терезам обмежити витрати, рахуватися з лімітом бюджету. Не варто витрачати більше, ніж зароблено. Бажано звертати увагу на якість речей, гарантію угод. Можливий підвищений інтерес до раритетів або до вживаних товарів, до питань, що стосуються довіреностей, податків, спадщини, спільних ресурсів, безпеки платежів, збереження внесків і майна.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони відчувають межі дозволеного і інстинктивно тримаються в безпечних межах. Не порушувати правила і не ставити себе під удар багатьом Скорпіонам допоможе досвід, але зіграє роль і містичний фактор удачі. Не буде проблем з інформацією, навігацією. За потреби, ви легко відшукаєте шлях, транспорт або спосіб зв’язку. Цільові поїздки, пошуки, контакти ефективніші в першій половині дня.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям може знадобитися усамітнення, обережність, перебування «за лаштунками». Особливий інтерес можуть викликати чужі мотиви, приватні особисті дані, приховані способи управління, заходи захисту та охорони. Можливо, доведеться користуватися таємним каналом зв’язку або стикнутися з секретною інформацією. Якщо немає надійного співрозмовника, найкращий вихід — мовчання. У справах важливо поєднувати довіру і гарантії.

Козеріг

Сьогодні зірки дають Козерогам в руки нитки управління і контролю, але радять користуватися ними обережно. Не варто без необхідності озвучувати компрометуючі дані, висловлювати свою думку. Сьогодні ви проникливі і бачите навіть те, що інші намагаються приховати. Не виключено, що вам дасть додаткову зброю досвід або історія минулого. День гарний для приватних переговорів, приватних консультацій.

Читайте також: 6 знаків Зодіаку, життя яких кардинально зміниться в середині червня

Водолій

Для Водоліїв аж до ночі залишаться актуальними скритність і витримка. Це не той день, коли ви можете з ким-небудь поговорити відверто. Не про все варто говорити навіть батькам і іншим близьким людям. Небажано публікувати глибоко особисту інформацію в блозі. У службових контактах краще не переходити офіційні кордони. Однак доведеться довіритися деяким професіоналам, наприклад, лікарю чи юристу.

Риби

Сьогодні Риби можуть зосередитися на інформації, яка їх хвилює. Обставини дозволяють поринути в навчання, листування, поглиблене вивчення будь-яких матеріалів, маршрутів, планів, інструкцій. Можна зайнятися оформленням документів, отримати консультацію у професіонала. До звісток краще поставитись з довірою і серйозністю. Важливо підкріплювати слова вчинками, діяти по гарячих слідах.

You cannot copy content of this page