Сьогодні, немов нічого не сталося, зателефонувала моя теща, але після того, як я запитав, чи не хоче вона вибачитися за те, що сказала моїй дружині, вона просто повісила слухавку

З коханою ми одружилися шість років тому, маємо сина. Я на 7 років старший за дружину. Ще до одруження, у мене була простора квартира, машина, хороша робота з високою зарплатнею.

Наша сім’я дружня і ми безмежно кохаємо одне одного, але нещодавно стався серйозний конфлікт. Батьки дружини продали своє авто, щоб допомогти молодшій сестрі купити квартиру, вона розлучилася з чоловіком. Вони планували через деякий час купити собі іншу, але щось не виходить. Точніше на те, що вистачає коштів вони не хочуть, а на щось краще ще потрібно відкласти.

У повсякденному житті їм авто не потрібне, в основному щоб на дачу їздить. Моя дружина не вміє керувати автомобілем. Звичайно коли є необхідність, я їжджу з дружиною і дитиною по наших сімейних справах. Але останні пів оку я став таксистом для всієї рідні, з боку дружини. Постійні прохання забрати, відвезти. То до лікарні, то розсаду на дачу, то виступ племінника, то до ветклініки, і так кожні вихідні, а іноді ще й посеред тижня.

Але цієї п’ятниці я вже не витримав. Зателефонувала теща, сказала, що на вулиці дуже жарко і їх потрібно відвезти і забрати з дачі, разом з сестрою і племінником дружини, а вони живуть в різних районах міста, тобто плюс півтори години. Ми не їздимо на їх дачу, максимум двічі на рік.

Я сказав, що у нас є свої плани на вихідні і, на жаль, я не зможу цього зробити, що я не таксист, і якщо потрібно можу дати гроші на таксі. Врешті-решт я можу провести вихідні, з своєю сім’єю і так як захочу. Все обурення родичів вилився на мою дружину, і я ненароком почув якими словами вони мене називали.

Моя дружина, звичайно, на моєму боці, вона розуміє, що її родичів вже знахабніли. Я зізнався їй, що частково почув розмову з тещою, і поцікавився чому вона не заступилася за мене. Чому не сказала, що всьому має бути межа. В результаті ми майже не посварилися, дружина відповіла, що розгубилася. Я в свою чергу сказав, що буду спілкуватися з ними тільки після вибачення.

Сьогодні, немов нічого не сталося, зателефонувала моя теща, але після того, як я запитав, чи не хоче вона вибачитися за те, що сказала моїй дружині, вона просто повісила слухавку.

Не знаю як бути далі, не хочу щоб все це вплинуло на мою родину.