fbpx

Сьогодні, немов нічого не сталося, зателефонувала моя теща, але після того, як я запитав, чи не хоче вона вибачитися за те, що сказала моїй дружині, вона просто повісила слухавку

З коханою ми одружилися шість років тому, маємо сина. Я на 7 років старший за дружину. Ще до одруження, у мене була простора квартира, машина, хороша робота з високою зарплатнею.

Наша сім’я дружня і ми безмежно кохаємо одне одного, але нещодавно стався серйозний конфлікт. Батьки дружини продали своє авто, щоб допомогти молодшій сестрі купити квартиру, вона розлучилася з чоловіком. Вони планували через деякий час купити собі іншу, але щось не виходить. Точніше на те, що вистачає коштів вони не хочуть, а на щось краще ще потрібно відкласти.

У повсякденному житті їм авто не потрібне, в основному щоб на дачу їздить. Моя дружина не вміє керувати автомобілем. Звичайно коли є необхідність, я їжджу з дружиною і дитиною по наших сімейних справах. Але останні пів оку я став таксистом для всієї рідні, з боку дружини. Постійні прохання забрати, відвезти. То до лікарні, то розсаду на дачу, то виступ племінника, то до ветклініки, і так кожні вихідні, а іноді ще й посеред тижня.

Але цієї п’ятниці я вже не витримав. Зателефонувала теща, сказала, що на вулиці дуже жарко і їх потрібно відвезти і забрати з дачі, разом з сестрою і племінником дружини, а вони живуть в різних районах міста, тобто плюс півтори години. Ми не їздимо на їх дачу, максимум двічі на рік.

Я сказав, що у нас є свої плани на вихідні і, на жаль, я не зможу цього зробити, що я не таксист, і якщо потрібно можу дати гроші на таксі. Врешті-решт я можу провести вихідні, з своєю сім’єю і так як захочу. Все обурення родичів вилився на мою дружину, і я ненароком почув якими словами вони мене називали.

Моя дружина, звичайно, на моєму боці, вона розуміє, що її родичів вже знахабніли. Я зізнався їй, що частково почув розмову з тещою, і поцікавився чому вона не заступилася за мене. Чому не сказала, що всьому має бути межа. В результаті ми майже не посварилися, дружина відповіла, що розгубилася. Я в свою чергу сказав, що буду спілкуватися з ними тільки після вибачення.

Сьогодні, немов нічого не сталося, зателефонувала моя теща, але після того, як я запитав, чи не хоче вона вибачитися за те, що сказала моїй дружині, вона просто повісила слухавку.

Не знаю як бути далі, не хочу щоб все це вплинуло на мою родину.

You cannot copy content of this page