Сьогодні відбудуться важливі зустрічі і нагадають про себе старі романи: гороскоп на 8 липня

Овен

Сьогодні для Овнів важливі відносини з партнерами і близькими, але рівновагу бажано підтримувати в будь-якому спілкуванні. Зірки радять подвоїти дипломатичність і піклуватися в першу чергу про баланс інтересів, а не про свої хвилинні забаганки. Взаємна симпатія і компроміс у цю добу зроблять більше, ніж ворожнеча і конкуренція. Можливе відновлення старого діалогу, романа, партнерства, співробітництва.

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям стати менш емоційними і егоїстичними. Ключем до успіху, навіть у дрібницях, у цю добу є облік чужих інтересів. Службові та інші результати будуть багато в чому залежати від вашої чуйності і ввічливості, вміння викликати до себе симпатію, готовності відплатити люб’язністю за люб’язність або піти на компроміс. Не останню роль відіграє зовнішній вигляд, стиль, манери.

Близнюки

Сьогодні Близнюки зможуть зловити удачу або уникнути проблем завдяки своєму вмінню домовлятися. Не варто при цьому робити ставку на гроші, краще продемонструвати лояльність і готовність до взаємовигідного альянсу. Події цього дня можуть нагадати вам про старе знайомство, перерваний роман, забуте хобі, нереалізований талант, не використаний побічний варіант доходу.

Рак

Сьогодні Ракам необхідно прагнути до рівноваги у відносинах зі світом, ладити з начальством, сім’єю, партнерами. І хоча цей сценарій може не викликати у вас захоплення, зірки підказують, що ви виграєте від нього більше, ніж від протиставлення себе оточуючим. Пора переглянути старий союз, колишні смаки або цілі. Не кращий день для вибору одягу, прикрас інтер’єру, для косметичних процедур.

Лев

День подарує Левам їжу для роздумів. Роль тригера здатна зіграти зустріч, новина, поїздка. Може з’явитися привід для відновлення колишних інтересів, спілок, контактів, маршрутів. Ідеальній гармонії і повному комфорту завадить нестандартний збіг обставин або особистий настрій. «Збити налаштування» може ваша емоційність, внутрішня вразливість, нездужання, прихильність до дому або сім’ї.

Діва

Сьогодні Дівам варто бути уважнішими, здійснюючи покупки, платіжні та обмінні операції. Відволікти увагу і спровокувати помилку може незвичайна обставина. Можливо, вам надійдуть запізнілі рахунки або грошові перекази, виявиться передчасною звістка, пропозиція. Краще почекати з укладенням договору, вибором подарунків і великих речей, оплатою послуг: є ймовірність перегляду рішення.

Терези

Сьогодні зірки пропонують Терезам згадати про свою класичну місію миротворців, але натякають, що завдання вимагає нестандартного підходу. День змусить вас задуматися про свої смаки, звички та потреби, а також про перегляд свого образу в очах оточуючих, принцип вибору партнера або метод досягнення мети. Краще утриматися від важливих рішень, від покупок і б’юті-процедур, від нових союзів.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться шукати точку рівноваги між власними уподобаннями та зовнішніми умовами. Наприклад, смаками партнера або запропонованим етикетом. Навіть прості справи можуть супроводжуватися проблемами, якщо ви порушите баланс інтересів або не захочете взяти участь у загальноприйнятому ритуалі. Можливо, вам доведеться надати комусь послугу, поступитися своїми переконаннями або комфортом.

Стрілець

Стрільцям зірки радять стати уважнішими до ритуалів і до нюансів відносин, особливо особистих. В іншому випадку, сьогодні легко допустити помилку поведінкового або етичного плану, ускладнивши собі тим самим шлях до чужого серця, процес «наведення мостів» або процедуру вступу в обране коло. Також, в цей день зростає ймовірність фінансових промахів, помилок у сфері естетики і творчості.

Козеріг

Козерогам сьогодні важливо справити хороше враження на потрібних людей, і не тільки за рахунок своєї зовнішності і манер. Не менш важливо бути договороздатним, врівноваженим і хоча б частково виправдовувати чужі очікування. На ваш вибір сильно вплине поставлена мета, запропонована роль. На статусі і репутації відіб’ється наявність або відсутність у вас сім’ї, будинку, супутника, ранг вашого клієнта чи партнера.

Читайте також: Таро-прогноз з 8 по 14 литня: Не помилитися з рішенням допоможе аналіз розкладів у спокійній обстановці, коли ніхто і ніщо не відволікає від вдумливого планування справ

Водолій

Водоліям зірки радять використовувати цей день для переговорів і відновлення партнерських зв’язків. Можливі звістки з далеких країв або від людей, які давно були відсутні у вашому житті. Тему бесіди або привід для зустрічі може дати стара історія, незавершена розмова. Кращий спосіб утримати діалог на гармонійній або нейтральній ноті — не акцентувати складні почуття і негативні спогади.

Риби

В цю добу Рибам зірки радять бути привітними, але уникати надмірної довірливості і зберігати нейтральний тон, а з незнайомими людьми спілкуватися лише в окремих неминучих випадках. У будь-якому виборі вам сьогодні небезпечно керуватися емоціями або інтуїцією. Небажано планувати на цей день покупки, відповідальну фінансову або обмінну операцію, важливе починання, інтuмну зустріч.