Соня дуже рано вискочила заміж за чоловіка на 20 років старшого. Її всі відмовляли від цього кроку, але дівчина вчинила по-своєму. Через рік подарувала чоловіку дочку, а ще через місяць він її залишив

З Сонею ми знайомі все життя, жили в сусідніх під’їздах, наші мами дружили. Вона була моєю найкращою і близькою подругою в дитинстві.

Соня – завжди була в центрі уваги і душею компанії. Звичайно, з часом, у мене трохи змінювався погляд на мою подругу.

За милою зовнішньою оболонкою іноді ховалася жорстокість і злість.

Соню виховувала тільки мама, тата дівчинка ніколи не бачила. Цей чоловік ніяк не хотів брати участь в житті дитини. І дівчинка росла з цим комплексом з дитинства. Це багато в чому і вплинуло на її майбутнє життя.

У старших класах Сонечка закохалася. З іншої школи перевівся в паралельний клас Вітя – звичайний хлопець.

Не знаю, чим він запав у душу Соні, але подруга просто сохла по ньому. Вітя ж з дівчиною не спілкувався і уникав її проявів уваги, а Соня сохла по ньому, і не один рік …

Йшов час. Ми закінчили школу. І Соня дуже рано вискочила заміж за чоловіка на 20 років старшого. Її всі відмовляли від цього кроку, але дівчина вчинила по-своєму. І через рік подарувала чоловіку дочку, а ще через місяць він її залишив.

І ось Соня – молоденька дівчина – одна з дитиною, як її мама, а такого життя вона боялася найбільше.

Вона вирішила, що буде щаслива – незважаючи ні на що і звернути на себе увагу Віктора, того самого хлопця, за яким сохла в школі.

Вітя на той момент вже був одружений і у нього в родині була маленька дитина. Але Соню не могло зупинити нічого. «Я не можу собі дозволити бути хорошою» – твердила Соня – «Я одна з дитиною …»

Як вона добивалася Вітю – окрема історія. Спочатку вона схилила його до зради, потім почала повільно, але вірно манити його з родини. Вітя пручався. Він щиро любив свою дружину і дитину і не поставився серйозно до цього роману.

Але він просто не знав Соню. Правда, пішло у неї на це майже 7 років – тепер вони одружена пара. Соня щаслива і викладає в мережі щасливі фотографії сімейного життя. Дочка Соні кличе Віктора – тато …

Дружина Віті змушена почати нове життя. Вона виховує дитину, якось оговтується після зради чоловіка …

Ось таке ось чуже щастя, яке потім стало своїм власним. Соня домоглася свого, а чужий біль – це чужі проблеми, вона щаслива і це головне для неї.