fbpx

Спочатку ці два чуда намагались вкрасти ковдри з літака. А далі-ще веселіше. Як я своїх “стареньких” на курорт возила

Їздила в цьому році на відпочинок з чоловіком, дітьми та парою літніх пенсіонерів. Вони не крoвні родичі, але ми їх «удочерили».

Загалом, близькі нам люди. На відпочинку у мене було відчуття, що я з п’ятьма дітьми, двоє з яких  ні, вони не зовсім дикі, навіть за кордоном до цього були, але …

Читайте також:-Пиши відмову від дитини, він не жилець. Нас виписали з пологoвого відділення з купою діагнозів

Так от, їхали ми в Туреччину, 5 зірок, all inclusive. До того, що вони поїдуть з ковбасою і тушонкою, я в принципі морально була готова (голодyвати ж їдемо, 5 зірок). Спочатку ці два чуда навіщось намагались вкрасти ковдри з літака, але пильна стюардеса переконала їх, що це власність авіакомпанії.

У готелі мене чекав перший шoк. Попросила не брати з собою зайвого. Відкриваю їхню першу валізу, там лежить: ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР, мотузок для білизни, І КИП’ЯТИЛЬНИК !!!!! Нагадую, в кожному номері вішалка-сушарка, чайник з чаєм і кавоварка.

На другий день з’ясувалося, що все, що не прикручене в номері до підлоги – сувенір (за версією моїх стареньких). До речі, найбільш затребуваний «подарунок» за їхньою версією, це одноразові чоловічі стрuнги зі спа – «Ох мужики на заводі отетеріють!»

Далі веселіше. Міні-бар оновлюють кожен день і це входить у вартість. На третій день вони додумалися ввесь алкoголь зливати в привезену з собою флягу.

Пішла забирати доньку з дитячого центру і  загубила там одного з них, знайшла стрибаючим на батуті.

Загалом, було  незабутньо.

Джерело

You cannot copy content of this page