fbpx

Спочатку я була його другом, вислуховувала скарги на дружину і життя. Потім між нами виникло почуття більше, ніж дружба. І одного разу ми переступили межу. Так я перетворилася з подруги в коханку. Не знаю, чи відомо було суперниці про мою присутності в її житті, але мій чоловік вправно примудрявся маневрувати між нами обома

Я повела чоловіка з сім’ї. Ми зустрічалися з ним два роки. У них з дружиною стосунки не клеїлися через відсутність дітей. Вона не могла наpодити дитину.

Спочатку я була його другом, вислуховувала скарги на дружину і життя. Потім між нами виникло почуття більше, ніж дружба. І одного разу ми переступили межу. Так я перетворилася з подруги в коханку. Не знаю, чи відомо було суперниці про мою присутності в її житті, але мій чоловік вправно примудрявся маневрувати між нами обома. Джерело

Згодом він зізнався мені в коханні. Сказав, що немає у нього почуттів до нинішньої дружини. На той момент я вже точно знала, що він – моя доля, і я буду за нього боротися. Так чаша терезів переважила і мій бік. Він став залишатися у мене на ніч. Не знаю, що він говорив вдома, але мені це не було важливо. Головне, що він був зі мною.

Йшов час, і його шлюб з дружиною залишався тільки на папері. Я так думала. І ось, я дізналася, що вaгітна. Радості мого чоловіка не було меж. Але мене турбував той момент, що наша дитина народиться не в родині. Хоч в наш час це і нормально, але не для мене.

Тоді майбутній батько сказав, що поговорить з дружиною і подасть на розлучення. Розмова відбулася і їх розлучили дуже швидко, тому що ми надали довідку про мою вагітність. Так само швидко нас і одружили в РАЦСі. Я перемогла! Моє життя склалося: я заміжня за коханою людиною і чекаю від нього дитину.

Минуло півроку, і я стала схожа на колобка. Живіт був величезний, незважаючи на те, що до пoлогів залишалося ще більше місяця. Зайшовши в магазин дитячих речей, я вибирала костюмчик на виписку майбутньому сину. І тут я побачила колишню дружину мого чоловіка.

У неї був такий же живіт як у мене. Наскільки я знаю, вона після розлучення так нікого і не зустріла, принаймні, до мене чутки не доходили. І тоді вона, дивлячись на мене запитала, кого я чекаю. Я не стала приховувати і сказала, що хлопчика. Жінка, посміхнувшись, відповіла, що тоді у нашого спільного чоловіка буде цілих два сина.

Вона розвернулася і вийшла, а я так і залишилася стояти на місці. І тут до мене дійшла вся абсурдність ситуації. Ми обидві вaгітні від одного чоловіка. Я не могла це усвідомити і повірити в цю маячню.

Зібравши всі сили, я вирушила на роботу до чоловіка в офіс. Він не міг зрозуміти, що зі мною сталося. Я сміялася і плакала, звинувачувала його в зраді і несла всяку нісенітницю. Потім заспокоївшись, я пояснила, що бачила його колишню з величезним животом.

Читайте також: Нi, я не бiдна: маю хату, роботу, живу, як мiльйони людей. П’ять днiв працюю в школi, навчаю дiтей математики, а на вихiднi виїжджаю жебракувати

Він, виявляється, знав, що вона чекає від нього дитину. Його екс-дружина повідомила про це після розлучення, але він кохає мене. А не сказав, тому що не хотів засмучувати.

Ось і як йому вірити після цього? Виявляється, у них була близькість, коли він жив зі мною хоч і був ще одружений? І що тепер? Будемо жити великоюї і дружною шведською сім’єю? А якщо він піде знову до неї?

Адже там теж дитина скоро наpодиться. Жaхлива ситуація, я немов потрапила в фільм жaхів. Допоможіть.

You cannot copy content of this page