Спочатку я раділа своїм почуттям, тому що сприйняла їх за почуття доньки до батька. У мене ніколи не було справжнього батька, він пішов від нас з мамою, коли я ще була маленькою. Але потім я почала помічати, як тягнуся до його дотиків

У моєї мами нарешті з’явився коханий. Дорослий чоловік, її віку, зазвичай дівчата мого віку, мені 19, не закохуються в таких. Тому коли я усвідомила, що мене приваблює він, як чоловік, злякалася і тепер не знаю як мені бути.

Це сталося поступово. Спочатку я ставилася до Івана з обережністю, придивлялася до нього, тому що хвилювалася за маму і не хотіла, щоб їй розбили серце. Краще б він виявився альфонсом, принаймні так би я його зневажала. Але насправді він бездоганний: красивий, спортивний, сучасний, з грошима.

Він ходить зі мною в тренажерний зал, а ввечері йде з мамою до театру, наступного дня всі разом по магазинах, а ще через тиждень з моїми друзями на реп-концерт. Загалом, особистість максимально різностороння і це вражає.

Спочатку я раділа своїм почуттям, тому що сприйняла їх за почуття – доньки до батька. У мене ніколи не було справжнього батька, він пішов від нас з мамою, коли я ще була маленькою. Але потім я почала помічати, як тягнуся до його дотиків.

Вечорами, коли ми дивимося телевізор, мама сидить з одного боку, а я з іншого, і він обіймає нас обох. Я зосереджена не на кіно, а затамовую подих від його тепла, парфумів, тим, як його дихання торкається мого волосся, коли він сміється над сценою з фільму. Я слухаю його з відкритим ротом. Часто запитую його поради, але, що найбільш нестерпно це те, що я не можу спокійно спати вночі, думаю про його.

Ревную, коли уявляю, що вони з мамою разом. І нічого не можу вдіяти, тому що це моя мама, вона кохає його, а він її. Я не маю права на ці брудні думки, тим більше, що мама вперше за багато років знайшла своє жіноче щастя.

Декілька тижнів тому я сказала мамі, що хочу переїхати від них. Сказавши, що я вже доросла і не хочу завдавати їм незручностей. Вона відреагувала бурхливо. Почала плакати, сказала, що я ще мала для того, щоб жити самостійно, от коли з’явиться хлопець з яким ми захочемо створити сім’ю, тоді й переїду. Іван її підтримав.

Я відчуваю себе все гірше з кожним днем. Майже не їм, погано сплю. Намагаюся повертатися додому якомога пізніше, щоб не бачитися з ним, але нічого не допомагає. Закохалася по самі вуха, тепер не знаю як далі бути.