fbpx

Старенька бабуся років 80 відрахувала копійки зі своєї хустинки і передала за проїзд. Але водій вискочив з автобуса – бабуся плаче, пасажири в шoці

Ця історія трапилася в одному з провінційних містечок під час рейсу місцевого автобуса. Розповідь жінки, яка стала свідком того, що сталося, миттю розлетілася по Інтернету, до глибини душі зворушивши тисячі читачів.

Можливо, ця історія трішки прикрашена, але вона настільки прекрасна і повчальна, що ми вирішили залишити її без змін. Джерело

«Автобус був напівпорожній, і я від нічого робити розглядала попутників. На одній із зупинок зайшла бабуся років 80 і сіла на вільне сидіння. Потім дістала хусточку і почала її розгортати.

Там, природно, були копійки. Бабуся відрахувала потрібну їй суму монетами, і простягнула гроші водієві з проханням зупинити. Загалом, все йшло як завжди.

Але водій грошей не взяв! Більш того, він схопив свій гаманець, попросив бабусю почекати його кілька хвилин і вискочив з автобуса.

Хлопець забіг в найближчий магазин і повернувся звідти з пакетом, в якому лежало 4 пакета молока, 2 пакети сметани, хліб, макарони, м’ясо …

Він підійшов до бабусі і простягнув їй пакет. Та стала відмовлятися, мовляв, їй пенсії вистачає на хліб і все в цьому роді …

Але в підсумку водій сказав:

– Якщо ви це не візьмете, я прямо тут цей пакет і викину!

Бабуся зайшлася гіркими сльозами, стала йому щиро дякувати і бажати удачі …

Потім хлопчина застрибнув назад в кабіну, і тут одна пасажирок років сорока почала обурюватися на весь голос:

– Варто було заради порожньої подяки витрачати свої гроші і ще нас затримувати?

Читайте також: Він не проти був одружитися з її статками, статусом і грішми, але дитини вперто не хотів: “Я все згадала. Це ти вбuв нашого сина. Ти не хотів, аби він народився”

Почувши це, водій розвернувся, відчинив двері і послав цю жінку зі словами:

– Через таких, як ви, люди похилого віку всю молодь вважають невихованою свoлoтою, тому що ви своїх дітей, крім лицемірства і жлобства, нічому навчити не в силах!

Тітка, червона як помідор, вилетіла з автобуса як пробка з шампанського.

Браво, хлопчина! Побільше б таких людей, як ти!»

You cannot copy content of this page