fbpx

Старша, середня, молодша: доля дитини залежить від порядку народження. Ось як саме

Навіть в одній сім’ї діти часто настільки різні, що це дивує. Але характер і здібності дитини залежать не тільки від індивідуального набору якостей, але і від черговості народження.

Старша середня або молодша дитина володіють різною енергетикою і сімейною спадщиною, від порядку народження в чому залежить доля дитини. Цікаво, але після третьої дитини, четверта починає нове коло і повторює долю первістка і так по колу. Як же це відбивається на характері і долі дитини? Джерело

Первісток

Дитина успадковує і продовжує долю більш сильного батька. Перед нею стоїть завдання виправити помилки, допущені батьком і поліпшити родову карму. Він народжений стати кращою і вдосконаленою копією свого батька, чи буде це батько або мати, залежить від сили того чи іншого роду.

Саме тому первістки часто є спадкоємцями і продовжувачами сімейного бізнесу, це їхня програма – продовжувати справу батька. Первісток наділений силою і енергією роду, тому їм не можна залишати батьківщину і їхати далеко від рідної землі. Первістки завжди особливі діти, з сильною енергетикою.

Друга дитина

Друга дитина має меншу силу і енергію, але перед нею не стоїть завдання вирішувати родові проблеми. Зазвичай вони є продовжувачами долі більш м’якого батька, мають творчі нахили і таланти, швидко адаптуються до змін, легко підлаштовуються під обставини. В цілому, вони більш щасливі в житті.

Читайте також: Забудьте про олію: як правильно і швидко вийняти клiща. Це має знати кожен

Третя дитина

Третя дитина найбільш вільна, позбавлена сімейного вантажу, їй не потрібно відпрацьовувати карму свого роду. Це щасливі діти, які зберігають свою дитячу безпосередність протягом усього життя. Перед ними багато можливостей, вони можуть багато чого досягти. Третій дитині дістається найбільше батьківської любові, тому вона має ділитися нею зі старшими братами і сестрами.

You cannot copy content of this page