Суботня вечірня Молитва. Дякую Тобі Господи, за те, що дав мені прожити ще один день тижня і за Твій захист, і допомогу

Довіряйте себе Господу, дякуйте Йому кожного дня, визнавайте свої гріхи перед Ним і покладайтеся на Його захист і допомогу, завжди і в усьому.За матеріалами:CREDO

Молитва в суботній вечір

Господи, ось я стою цього суботнього вечора перед Твоїм обличчям. Дякую Тобі сьогодні за благодіяння минулого тижня: зa всі докази Твоєї благодаті, за Слово Доброї Новини.

I зa таїнство спасіння, яке Ти нам дав, зa цю велику спільноту однієї віри i однієї любові, до якої Ти залучив нас, так часто самотніх.

Читайте також:Боже мій! Люблю Тебе всім серцем своїм за доброту Твою, підтвердження якої я бачу щодня

Ось стою тепер перед Тобою, щоб приготуватися на Твій День, Великий День Господа. Очисти мене, Найсвятіший, прости мене за все, що я занедбав чи щось погане вчинив.

Заверши в мені те, чому Ти дав початок. Дозволь мені бути Твоїм слугою. Дай мені мудрість п’ятьох мудрих дів, які тримають каганці в руках і олію в посудинах.

Прошу Тебе, поблагослови також усіх тих, які завтра проголошуватимуть нам Слово Твоє і дадуть нам Тебе у Пресвятій Євхаристії.

Читайте також:Притча про надзвичайну силу Хреста. Ви прочитаєте її за 1 хвилину, але пам’ятати будете завжди

Нехай принесе плід те, що Ти посієш. Обдаруй завтрашню неділю сяйвом Твоєї вічної світлості, щоб освітлювала наш труд, працю й турботу найближчих днів.

Допоможи мені спрямувати свій погляд до Твого вічного Царства, де сонце, яким є Ти, ніколи не знає заходу.

Дозволь мені наприкінці життя дочекатися світанку Вічної Неділі у Твоєму новому творінні.

Прошу про це через заступництво Пресвятої Діви і Матері, усіх Святих Твоїх і Ангелів. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел