fbpx

Свекруха показала документи на квартиру і вказала невістці на двері: «Щось не влаштовує, люба? Тебе тут не затримують і за руки не тримають» – сказала свекруха

Більше трьох років Олег з Машою орендували квартиру, довго відкладали на свою, багато в чому собі відмовляючи аби заощадити Грошей на просторе житло в новобудові не вистачало і вони купили маленьку однокімнатну квартиру в хрущовці.

Зовсім випадково підвернувся хороший варіант, який був їм по кишені і молодята скористалися можливістю жити в своїй оселі.

Однак поставили для себе мету – зробити якісний ремонт і ще трохи відкласти грошей. А трохи пізніше продати цю квартиру, взяти кредит в банку і купити квартиру своєї мрії, з великими вікнами до підлоги і просторими кімнатами.

На сімейній нараді вирішили оформити квартиру на свекруху, для того, щоб не втрачати свою пільгу для подальшого кредитування.

Все йшло за планом, поки Маша не побила горшки зі свекрухою. Віра Петрівна виявилася дуже мстивою і нахабною особистістю і могла собі дозволити багато зайвого в звичайній розмові, а вже під час сварки на емоціях і поготів.

Після того як невістка заборонила свекрусі приходити в їх квартиру і висловила їй все, що про неї думає, у Віри Петрівни дозрів свій план.

Вона просто затіяла ремонт у своїй квартирі, найняла робітників, які працювали довго, повільно, але головне недорого. А сама тим часом «обробляла» свого синочка і плакала в телефон як їй нестерпно перебувати вдома і дихати пилом і фарбою.

Як міг вчинити син в такій ситуації? Природно, він заради пристойності, запропонував пожити якийсь час в їх квартирі. Ну а підступна мама цього тільки і чекала.

У той же вечір зі своїми речами свекруха в’їхала в і без того тісну квартиру. Я не буду розповідати як важко було Маші, думаю, кожен з вас це і так уявляє.

Але минув тиждень (а це чималий термін) і мама Олега заявила, що у неї в квартирі ремонт не закінчений, а робітники взагалі зникли, та ще на додачу виявилися неполадки з газовою плитою.

Загалом залишилася вона на невизначений термін. Маша знову невтрималася, раз Олег сам не може розібратися вона взяла ситуацію в свої руки, але все обернулася сумно.

Свекруха показала документи на квартиру і вказала невістці на двері: «Щось не влаштовує, люба? Тебе тут не затримують і за руки не тримають» – сказала свекруха.

Справа дійшла до сімейного розбрату і Маша більше не змогла перебувати під одним дахом зі свекрухою. Олег також не зміг вплинути на свою матір і змушений був піти зі своєю дружиною в орендовану квартиру.

Віра Петрівна додала синові в слід – «ти будеш жити тут з ким завгодно, але тільки не з нею».

Так і живуть вони тепер мовчки і не спілкуючись одне з одним.

You cannot copy content of this page