fbpx

Свячена вода та ця Найсильніша Вервиця-Молитва, яку потрібно хоч 1 раз протягом дня прочитати у Свято Преображення Господнього, захистять від поганих людей, заздрості, допоможе за навернення чоловіка, додасть щастя у дім та успіх

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь (Зр.) Початок: Царю Небесний…

1.
На великих зернятах: О Ісусе, як Ти преобразився, будучи Богом, а став чоловіком для нашого спасіння, так переміни всі смутки і недуги наші в спасенну радість і повне здоров’я.

Отче наш…

На малих зернятах: Богородице Діво… (10р.) Слава Отцю….

2.

На великих зернятах: О Ісусе, як Ти преобразився на горі Тавор для утвердження святої віри в Правдивість Твого Божества, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров’я і спасенну радість.

Отче наш…

На малих зернятах: Богородице Діво… (10р.) Слава Отцю….

3.

На великих зернятах:

О Ісусе, як Ти перемінив на останній вечері хліб Тіло, а вино – у Кров Твою святу, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров’я і спасенну потіху.

Отче наш…

На малих зернятах:

Богородице Діво… (10р.)

Слава Отцю….

4.

На великих зернятах:

О Ісусе, як Ти перемінив в часі Твоїх страстей страх в надію Божу і коли Ти був покритий ранами і синцями, а будучи Богом безсмертним, пішов за нас на хресті, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров’я і спасенну радість.

Отче наш…

На малих зернятах: Богородице Діво… (10р.) Слава Отцю….
5.

На великих зернятах: О Ісусе, як Ти перемінився в часі Свого славного Воскресіння, і коли потішив Свою Найсвятішу Матір, так переміни всі смутки і недуги наші в повне здоров’я і милосердя і потіш в наших турботах.

Отче наш…

На малих зернятах: Богородице Діво… (10р.)

Слава Отцю….Слава Отцю….

You cannot copy content of this page