fbpx

Свята Молитва, яку слід відмолити біля Святої Плащаниці: неймовірні речі відбуваються з людьми, які б хоч раз прочитали цю сильну молитву

Нехай при погляді Плащаницю з особливою силою запалає в нас любов до Спасителя, любов до правди та істини, і в той же час, прагнення до розкаяння в особистих провинах, щоб у нашому житті яскраво розцвітали Божественна правда та свята любов.

Прийми ж нині, милосердний Ісусе Христе, наше розкаяння. Амінь.

Дуже сильна молитва до Бога:

“О Ісусе, що на Святій Плащаниці, яким Ти був загорнутий, на якій залишив Ти знаки, вчини ласкаво, щоб я через покуту й любов отримав(ла) ласку Твого милосердя.

У покорі мого серця складаю Тобі досконалий акт жалю й покаяння. Господи, прости мені мої гріхи молодості, гріхи у зрілому віці, гріхи моєї душі, гріхи свідомі й несвідомі, ті, які пам’ятаю і про які забув(ла).

Знаю, що мої гріхи зачепили Твоє чутливе сеpце, мій милосердний Відкупителю. Щиро жалію, що завдавав(ла) Тобі скільки туги. Звільни мене від поганого, Спасителю мій. Твій образ якого залишився на Плащаниці.

О мій Ісусе, даруй мені прощення й не пам’ятай, яким(ою) я був (була), очисти мою душу від блyдів і хиб, зміцни мій дух нерозривними обiймами Твоєї ласки, будь милосердним до мене , грішного(ої) нині й на віки віків.

Амінь.”

You cannot copy content of this page