fbpx

Святкова молитва на Преображення Господнє

В цей день вперше Ісус Христос явив себе Богом у всьому Своєму Небесному величі. Дивне диво скінчилося, але учні в серці своєму зберегли пам’ять про Божественне світло.

Преображення – мета життя кожної людини. Тільки для цього потрібно перемогти в собі заздрість, гордість, гнів, непослух і інші погані якості і намагатися жити так, щоб наша душа і наші добрі справи були подібні світла, який подарував таку радість учням Ісуса Христа.

Преображення Господнє відзначається особливою урочистістю!

У цей день 19 серпня освячуються нові плоди дерев: яблука, груші, виноград і ін.

У свято Преображення Господнього потрібно піднести Богу особливі молитви, що читаються в цей знаменний день!

Молитва Преображення Господнього

Господи Ісусе Христе, Боже наш, у Світі живий неприступною твоєю славою, Сяйво єси Слави Твоєї і Образ Іпостасі Його! Коли Прийде виконання часів, Ти за милосердя, невимовно до занепалого роду людського Собі применшив єси, образ раба прийняв ти. Обаче перш Хреста і вольні пристрасті Твоєї на горі Фавор перетворився єси в Божественній славі Своїй перед святими Твоїми учнями та апостолами. Даруй же і нам всім, пречисті Плоті Твоєї Преображення, чистим серцем подивитись на Святу гору Твою, коли прибував до сіл святої слави Твоєї, ідеже глас чистий святкуючих, глас несказанної радості, так тамо купно з ними лицем до лиця побачимо Славу Твою в невечірньому дні Царства Твого. Амінь.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page