Свято Покрова Пресвятої Богородиці: молитви про кохання, заміжжя і дітей, які мають особливу силу

Покров Богоматері – одине з найбільш значущих православних свят. У цей день кожен християнин може повністю змінити своє життя в кращу сторону, звернувшись до Діви Марії зі щирою молитвою і проханням про допомогу і захист.

Щороку 14 жовтня православні християни відзначають свято Покрови Пресвятої Діви Марії. У цей день будь-які молитви, звернені до Богоматері, мають особливу силу: віруючі просять про дарування здоров’я, сімейне щастя і народження здорових дітей.

В Покров день також моляться про зміцнення родинних зв’язків, зміні життя в кращий бік і благополуччя.

Молитва про взаємну любов

«О, Пресвята Діва Марія, смиренно молю Тебе і до Тебе вдаюся: покажи мені шлях до щирого і вірного кохання, приведи мене до спасіння від гріха земного в любові з гідною і праведною людиною, дарованим мені Господом нашим і Сином Твоїм. О, Богородице, приведи мене Світлом Твоїм до вічного і чистого кохання, утихомир мою гординю і відкрий очі мої, щоб зустріти і пізнати справжню, вірне почуття. Амінь».

Цю молитву потрібно читати як чоловікам, так і жінкам, охочим знайти саме свою людину і побудувати справжні щирі і чесні відносини.

Молитва про вдале заміжжя і народження дітей

За допомогою цієї молитви будь-яка дівчина може залучити в своє життя справжню любов і створити міцну сім’ю.

«Пресвята Діво, Захисниця слабких і немічних, Утішниця скривджених і знедолених, з проханням і благанням до Тебе вдаюся: Богородице, вкажи мені вірну дорогу, зміцни віру мою і дозволь мені жити в радості і щасті з люблячим і турботливим чоловіком.

О, Володарко, даруй мені милістю своєю вірного чоловіка, здорових дітей і спасіння душ наших, щоб вірою своєю умилостивити Господа нашого і смиренно увійти в Царство Небесне. Амінь».