Святий Валентин – покровитель закоханих: три найкращі молитви про щастя й кохання, які читають саме 14 лютого

День святого Валентина – улюблене свято всіх закоханих, яке відзначається у всьому світі. 14 лютого кожен зможе звернутися до покровителя стосунків для того, щоб набути гармонії в парі або знайти другу половинку, якщо доленосна зустріч поки не відбулася.

14 лютого проводять безліч ритуалів на любов і стосунки, щоб здобути щастя в особистому житті. Але можна просто помолитися святому Валентину, щоб зміцнити кохання, знайти пару чи захистити свої стосунки від негативного впливу ззовні.

Молитва святому Валентину 14 лютого

Зміцнити стосунки та набути гармонії в сім’ї допоможе щира молитва, прочитати яку можна будь-коли 14 лютого:

«Святий Валентине, покровителю усіх закоханих, почуй мою щиру молитву. Захисти, покровителю, від негараздів і труднощів, даруй щастя закоханим (своє ім’я та ім’я партнера) та збережи їх почуття щирі. Не дай нікому зруйнувати щастя тендітного. Амінь».

Молитва на набуття любові у день свята

Тим, хто шукає своє щастя, допоможе святий Валентин. До нього підносять молитви, щоб якнайшвидше зустріти свою долю.

«Святий Валентине, почуй мене (ім’я). Не дай мені залишитися на самоті і даруй щастя взаємної любові. Вкажи шлях до щастя і не дай розминутися на шляху двом серцям, що шукають одне одного. Амінь».

Молитва на кохання на 14 лютого

Зберегти гармонію у стосунках, не сваритися через дрібниці і убезпечити свою пару від негативу допоможе щире звернення до покровителя всіх закоханих.

«Святий Валентине, загороди нас (імена закоханих) від заздрісників та недоброзичливців. Збережи наше кохання і не дозволь нікому зруйнувати нашого щастя. Захисти нас від суперечок і розбіжностей, даруй мудрість, щоб зберегти любов. Амінь».