Свєта до 40 років чотири рази офіційно виходила заміж. Красива, смілива, чоловіки голову втрачали. Найцікавіше, що в кожному шлюбі було неймовірне кохання і дитина

Чоловік перший

Хлопчина служив поруч, а Світланка бігала до нього на побачення. Служба була – позаздриш. Дерев’яний будиночок в лісі, десяток свиней в сараї, перевірка раз в тиждень і гаряча дівчина під боком.

Як відслужив – відразу одружився. Народилася доча Катюшка. Одного разу молоді серйозно поскандалили. Чоловік вночі зірвався з дому і потрапив у дорожню пригоду. Світла овдовіла.

Чоловік другий

Другий чоловік був приїжджим. Сталося все швидко: спалахнули почуття, орендували разом житло, одружилися, народили сина.

Світлана з синочком на руках забігла попити чайку до сусідки. А там гостював він – молодий, красивий, зухвалий. Замість чаю було шампанське. Хлопець не зводив очей зі Свєти. Коли та почала збиратися додому, зголосився проводжати. Впевнено заявив: – Ти будеш моєю.

Так і вийшло. Другий чоловік забрав синка і повернувся на батьківщину.

Чоловік третій

Спільне життя з третім чоловіком солодким сахарком було не довго. Молодий і красивий працювати не любив, вважав за краще «посидіти» в компанії. Але дитинку просив. Божився, що виправитися. Випросив. Світлана подарувала йому сина.

Грошей не вистачало, жили бідно. Бабуся Світлани купувала з пенсії макарони і варила дітям. Молодий батько кричав про любов, але матеріально сім’ю з двома дітьми не витягував.

Чоловік четвертий

На той час старша дочка Катя вийшла заміж. Світлана втомилася від вічного безгрошів’я і загули чоловіка.

Відпочивали з друзями в наметах на річці. По сусідству розташувалася інша компанія. А там він – серйозний, самотній і при грошах.

Свєтин чоловік залив очі і чудив, та плакала в сорочку нового знайомого. Від нього повіяло надійністю і стабільністю. Від неї – жіночим магнетизмом. Зібрали намети і поїхали ночувати до серйозного. Чоловік залишився на річці.

Незабаром ми гуляли на четвертному весіллі Свєти. Наречена була в білій сукні в підлогу і з помітним животиком.

Зараз Світлана живе з четвертим чоловіком, їхнім спільним сином і хлопчиком від третього шлюбу. Схоже, що в цій сім’ї все добре.

Я б не змогла будувати нові стосунки, коли є чоловік і маленька дитина. Чи коли є кохання все інше не важливо? А що думаєте ви?