fbpx

Сильна і необхідна молитва в піст – молитва очищення душі і тіла

Цю молитву потрібно читати протягом усього посту. Вона допоможе вам втриматись від спокус, наблизитися до Бога і очистити тіло й душу.

“Всіх і вся, кого я вільно чи мимоволі образив словом, думкою, ділом чи бездіяльністю, на кого ображався або прагнув перекроїти під свій світогляд, кого критикував, принижував словом, думкою, справою.

А також обманював, обманювався, кому заздрив, лестив, ігнорував, гнобив, в чиє особисте життя втручався, нав’язував свою думку, тиснув авторитетом особистості, за чий рахунок затверджувався, кого судив або заподіяв будь-якої іншої шкоди,

Я від щирого серця прощаю і, одночасно, прошу вибачення! В свою чергу я прощаю всіх людей, істот і створінь, хто заподіяв мені Свідомо чи несвідомо шкоду, а також прошу пробачити мене за всі мої негармонійні дії або бездіяльність і нанесений мною збиток (душевний, духовний, матеріальний) – як в цьому житті, так і минулих втіленнях.

Творець, Я прошу Тебе направ енергію усвідомлення на мій подальший розвиток, подолання невідання, відродження душі, сходження в дусі, перетворення негативних рис характеру, а також на гармонійний розвиток всіх істот у Всесвіті.

Все і всіх, кого і що я не розумію, не усвідомлюю, що не сприймаю, не відчуваю, не бачу, не чую, не нюхають, не відчуваю, я прощаю і одночасно прошу пробачити мене, якщо я їх не бачу, не чую, що не усвідомлюю, що не сприймаю, не відчуваю.

Прошу пробачити мене через Бога, як в цьому, так і попередніх життях. Все що вивільняється енергію я направляю на погашення негативних наслідків, викликаних моїми недосконалостями.

Я прощаю всіх від щирого серця, всім серцем, свідомістю тіла, розумом, в своїх думках, почуттях, емоціях, пам’яті – Я всіх прощаю!

Я скасовую всі руйнівні команди, програми, коди, установки, ідеалізації, проявлені, по відношенню до мене або мною до інших істот в моєму минулому. Одночасно я прощаю всіх людей, істот, божеств, духів, сутностей, стихійні сили, які заподіяли і завдають мені шкоди – як в цьому, так і минулих втіленнях.

Я дозволяю всім людям бути такими, якими вони є; дозволяю бути несхожими на мене; даю їм право на помилки і недосконалості.

Я прощаю і одночасно, дозволяю їм жити, любити, стpaждати, падати, підніматися, просуватися, радіти, шукати, знаходити, сумніватися, насолоджуватися, тріумфувати, сміятися.

Читайте також: Особлива молитва в перший день Великого Посту, яку варто прочитати кожному 11 березня

Всіх людей, яких я не розумію, не сприймаю, засуджую, кому заздрю, від кого захищаюсь, від кого чекаю подяки, любові, визнання, поваги, відданості, захоплення, спілкування, вибачення, співчуття, Я всіх прощаю!

Я прощаю всіх всім серцем, душею, розумом, свідомістю, всіма тілами, конструкціями, побудовами, духовним серцем. Прощаю як в цій, так і попередніх життях.

Я віддаю (повертаю) їм духовний світ, частинку своєї долі, любові, радості, життєвих енергій на погашення заподіяного мною шкоди і перетворення негативних наслідків. Амінь”

You cannot copy content of this page