Сильна молитва до Ангела-Охоронителя, про захист і допомогу

У кожної людини завдяки Таїнству Хрещення з’являються два небесних покровителя. Один з них – Ангел, а інший це Святий, на честь якого людина названа. За матеріалами: МОЛИТВА

Ангели-охоронителі це наші добрі Небесні помічники, які завжди надають нам допомогу в складних життєвих ситуаціях. Вони обидва все життя турбуються і оберігають кожного з нас. Тому так важливо щодня: вранці і ввечері молитися до своїх небесних покровителів.

Боже, повний Милосердя в безкінечно мудрому Твоєму Провидінні, посилаєш Ти Святих Ангелів для нашого захисту; дай нам за їхніми молитвами, щоб ми завжди були ними охоронені і сподобились би вічної радості спілкування з Ними.

Через Господа нашого Ісуса Христа, Сина Твого, який з Тобою живе і царює в єдності Духа Святого, Боже наш від віка і довіку. Амінь.

Молитва до Ангела-Охоронителя

Ангеле Христовий, Охоронителю мій, святий Покровителю душі і тiлa мого! Все мені прости, чим я згрішив (згрішила) сьогодні, і від усякої спокуси супротивника визволь мене, щоб я ніяким гріхом не прогнівив (прогнівила) Бога мого.

Але молися за мене грішного (грішну) і недостойного раба Твого (недостойну рабу Твою), щоб стати мені достойним (достойною) ласки та милосердя Найсвятішої Тройці і Матері Господа мого Ісуса Христа і всіх святих. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел