Сильна молитва до Архангела Михаїла про захист родини

Існує величезна кількість молитов-оберегів, адже в сучасному світі чимало людей, які навмисно готові заподіяти зло, наслати біду або зруйнувати чуже щастя. Захистити себе і свою сім’ю можна за допомогою молитви, зверненої до найсильнішого захисника – Архангела Михаїла.

Архистратиг Михаїл вважається головним серед ангелів. Він зробив героїчний вчинок – здобув перемогу над сатаною. Згідно з пророцтвом, саме Архангел Михаїл стане суддею, коли почнеться Страшний Суд. За допомогою своїх молитов він сповістить всіх про прощення Христа. Слова Архангела настільки сильні, що здатні подарувати захист всім людям. Джерело.

Сильна молитва до Архангела Михаїла про захист

За допомогою молитви до Архангела Михаїла можна захистити не тільки себе, але і своїх близьки. Перед прочитанням молитви скажіть імена всіх, кого ви бажаєте захистити і кому необхідно заступництво святого. Після цього необхідно прочитати молитву:

«О, найсвятіший Архангеле! До Тебе звертаюся за допомогою. Не покинь мене без уваги. Прости мене за мої провини грішні і слова мерзенні, бо каюсь я. Не покинь мене в біді, даруй захист мені і всім близьким моїм, хто також потребує в Тобі, о святий Михаїл! Дякую Тобі за всі діяння, що скоїв ти на благо людей і на славу Господа нашого. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Також святий Михаїл є покровителем усіх, чия професія пов’язана з ризиком і захистом людей, в тому числі і військовослужбовців. За них також можна помолитися і попросити Архангела встати на їх захист.

Читайте також: Читайте цю молитву щоразу, коли вам погано – вона повністю змінить ваше життя

Молитва-оберіг до Архангела Михаїла

Молитва-оберіг є дуже дієвою і сильною, допомагає захиститися від бід і неприємностей. Цю молитву можна не тільки читати, а й записати на листочку, щоб завжди носити з собою як оберіг. Її слова звучать так:

«О, святий Михаїле! Ти за всіх людей встав на захист і вберіг від бід кожного, хто потребував Тебе. Подаруй же мені мужності і сил, щоб впоратися з усіма труднощами, що зустрічаються на моєму шляху. Не дозволяй ворогам моїм здолати мене, будь завжди поруч зі мною і стань моїм покровителем. Нехай горе і печаль обходять мене стороною. На віки вічні. Амінь».