fbpx

Сильна молитва до Чесного Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, яку потрібно прочинати саме 7 липня, щоб всі ми були у милості Божій

Святий Іване, предтечо і хрестителю Господній. Тебе послав Господь, щоб дати свідчення про світло і щоб увірували всі в те правдиве світло, яке прийшло у світ просвітити кожну людину.

Ти – все хвальний пророк, більший від усіх пророків. Вони проповідували Христа Ісуса словами, а ти вказав на нього рукою і мовив: «Це Агнець Божий, що бере на себе гріхи світу».

Ти проповідував покаяння, ти хрестив розкаяних у Йордані, ти вдостоївся своєю рукою торкнутись голови самого Царя і Бога. Ти – наставник пісників і пустельників, ти – вчитель чистоти, ти – близький друг Христа.

Тебе прошу, до тебе припадаю: не відмов мені в заступництві. Нехай моє життя відновиться справжнім покаянням, немов другим хрещенням.

Випроси мені ласку прощення усіх гріхів і повернення на дорогу справжнього християнського життя, щоби з твоєю допомогою я жив(жила) у Божій благодаті і зміг(змогла) колись увійти в царство вічного життя.

Святий Іване Хрестителю, вселенський апостоле, найкращий сину пустині і справжній друже Христа, моли Його, щоб були всі ми у милості Божій!

Амінь.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page