fbpx

Сильна молитва до Горбанівської ікона Божої Матері, яка зцілює від усяких недуг

Чудотворний образ, що належить до іконографічного типу Корсунської ікони, писаної євангелістом Лукою і перенесеною кн. Володимиром із Херсонесу (Корсуня) до Києва 988. Назву отримала від імення козака Горбаня, що знайшов святиню. Вшановують цей образ 13 липня, але молитися варто перед ним при кожній потребв.

Молитва

“О, пресвітла Мати Бога Всевишнього, Царице Неба і землі, блаженна Ти в родах родів, світліша за Херувимів і чесніша за Серафимів! Ти — любов невисказана і всіх покинутих єдина надія. Молимо Тебе, нашу молитовницю і заступницю перед Сином Твоїм, не відверни від нас лиця Твого, але прийми всеблагоговійне поклоніння чудотворній іконі Твоїй, яка як гілка життєдайного духового саду і цвіт благовонний на землі Полтавській процвітає. Джерело

Не маємо іншого в бідах позбавлення, лише Тебе, Пречиста Діво! Відчини нам двері милосердя твого відгороди від всякого наклепу ворожого і брехні людської! Бачиш Ти, Милостива Мати, безодню беззаконь наших, бо не тільки волею, але і неволю в багато різних гріхів впадаємо, тому взиваю до Тебе. Заради великої милості Твоєї не залиш нас в злі сущому, але спаси і на шлях покаяння настанови! Більше, ніж прокажені, потребуємо очищення, бо душі наші нечисті, й не минути нам суду.

Але Ти — Надія безнадійних, простягни руку допомоги Твоєї і з полону смepтельного визволи. Розум наш знанням Божественних істин просвіти і в серця наші покірність Христову і любов в корони. Охорони нас від всяких спокус, від світу гріховного, тілесної хтивості і від дuявольських сітей позбав.

О, Всемилостива Владичице, Мати чоловіколюбна, Ти — бо Єдина наша Запоруко спасіння і життя праведного. Ти дарована грішникам як надія Сином Твоїм, Заступнице Тепла, в бідах та печалях втіха і з Господом примирення. Огорни нас довготерпеливою Твоєю Материнською любов*ю, захисти країну нашу від грaду, землeтрyсу, пoтoпу, вoгню, мeча, нашeстя, чyжинців.

Читайте також: 14 липня слід молитись про зцілення від хвoроб та недуг

Життя наше в мирі утверди. Тим, хто раніше вiдійшов, батькам, братам і сестрам нашим прощення гріхів і упoкою зі святими випроси. Владичице Всемилостива! Почуй зітхання душ наших, даруй нам кoнчину життя нашого християнську, без бoлю, негaнебну, мирну, і сподоби нас доброї відповіді на Стрaшному Суді Сина Твого, Тобою повсяк час охороняємі, Господу у Святій Трійці славимому подяку приносимо, звеличимо Тебе, Уповання наше, на віки віків. Амінь.

You cannot copy content of this page