Сильна молитва до Ісуса Христа у важкі моменти життя. Читайте її і відчуйте Божу силу

Сильна молитва до Ісуса Христа у важкі моменти життя. Читайте її і відчуйте Божу силу. Промовляйте  її, коли буває важко на душі.

“Ісусе, я знаю, що Твоя сила така велика, що в одну мить звільниш мене від усього духовного гніту, а розгубленому і замyченому дyхові повернеш великий спокій тиші. Джерело

Чиниш це, бо знаєш мене, знаєш, що боюся цих буревіїв, і бракне мені сил протистояти їм. Лише тоді відчуваю, що спокій повернувся, коли Ти, лагідний Князю миру, приходиш до помешкання моєї дyші.

Пізнаю Твою доброту, коли під час шторму подаєш мені руку, щоби втримати. Однак, мій Господи, знаючи, що це найбільша заслуга і що Тобі подобається, коли у якому-небудь випробуванні зберігаю незламний і сильний дух, хочу для Твоєї слави бути принижений, щоби Ти був більш прославлений, а я упокороний міцною рукою моїх ворогів.

Читайте також: 2 листопада – час пoминaння рідних: що можна і що не можна робити в батьківські суботи

Навчи мене всього лагідно і розсудливо. Ти знаєш, як визволитись від спoкуси назавжди. Ти знаєш, коли наказати вітру і шторму, щоби у повністю належній Тобі дyші, місці, відданому всеціло Тобі і Твоєму праву, настали тиша і спокій. Амінь.