fbpx

Сильна молитва до Івана Богослова, яку варто читати сьогодні ввечері, в день пам’яті святого

Кожна людина мріє, щоб у її сім’ї панували щастя та гармонія, і попросити про це ви можете Івана Богослова. Молитви, звернені до святого, мають особливу силу. З їх допомогою ви зможете знайти кохання та сімейний благополуччя.

Молитва Івану Богослову про сімейне благополуччя

Майже кожна сім’я рано чи пізно переживає важкий період, коли сварки та конфлікти стають надто частим явищем. Щоб у домі панувала гармонія, необхідно заручитись підтримкою Небес. Зверніться за допомогою до Івана Богослова. У цьому вам допоможе дієва молитва.

«Апостоле Святий, Іване. Усі дні минають як у вічному сутінку, карає нас Господь за гріхи наші сварками сімейними. Немає в моїй сім’ї благодаті та спокою. Звертаюся я до тебе, Іване Богослове, і прошу тебе: даруй же моїй сім’ї щастя та врятуй нас від зла, розбіжностей та розладу сімейного.

Нехай через молитовне звернення щастя в сім’ю мою прийде, а біль, страх і смуток більше на нас ніколи не знайде. Почуй же молитви мої, о Святий Іване. Замови слово перед Господом Богом. Амінь».

Молитву слід вимовляти щодня вранці та ввечері. Попросіть ваших близьких не нехтувати небесами і молитися разом з вами. Вже незабаром ви зможете набути сімейного благополуччя.

You cannot copy content of this page