fbpx

Сильна Молитва до Преподобної Mарії Єгипетської, яку потрібно прочитати всім жінкам саме 14 квітня, про заміжжя, за дружину (чоловіка), про милість Господню

Пам’ять преподобної Марії Єгипетської згадується сьогодні 14 квітня.

Мудрість людська, сформульована в східному прислів’ї, наказує кожній людині для виконання життєвого покликання зробити три важливі речі: посадити дерево, побудувати будинок і виростити сина. Мудрість людська у формі афоризму вказує людині на те, що життя її має бути віддане іншим людям, бо і дерево, і будинок, і навіть син суть тільки символи різних видів служіння

Читаю щороку цю Молитву 14 квітня. Я відкрила у цій Молитві неймовірний спокій духа

“О, велика Христова угодниця, преподобна мати Маріє! 

Почуй нас грішних (імена), визволи нас, преподобна Мати, від пристpaстей, що бувають на душі нашій, від усякого суму, від раптового переходу у вічне життя.

В годину ж розлучення душі віджени, свята угодниця, усяку лукаву думку і лукавих істот, та нехай прийме дyші наші з миром в місце світле Христос, Господь Бог наш, який є порятунком душ наших.

Йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим духом, на віки віків.

Амінь”.

Богородице Діво…(3 рази).

На п’ятому тижні Великого посту, у середу ввечері, у храмах звершується утреня четверга, яку прийнято називати Стояння Марії Єгипетської, або Маріїно стояння.

Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. У середу ввечері повністю читається весь Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читався невеликими частинами з понеділка по четвер), який з’єднується з каноном Марії Єгипетської. Також в храмі в цей день ми чуємо житіє святої Марії Єгипетської.

You cannot copy content of this page