fbpx

Сильна молитва до св. Філомени від негараздів в особистому житті.

Загальна починальна молитва дев’ятниці, яку промовляємо протягом дев’яти днів:

О Преславна, Богом улюблена Діво і Мученице, Свята Філомено!
Враз із Тобою я тішусь могутністю, що Бог дав Тобі для слави Свого імені, для збудування Своєї Церкви, та щоб нагородити заслуги Твого життя й смeрті. Це втіха моя бачити Тебе так великою, так чистою, так великодушною, так вірною Ісусу Христу й Його Євангелію, так блискуче нагородженою на небі й землі.

Заохочений(а) Твоїм прикладом жити життям міцної чесноти, повний(а) надії, коли бачу нагороду за Твої заслуги, постановляю наслідувати Тебе в униканні всього, що зле, і в повному послусі Божим заповідям. Джерело

Поможи мені, велика Святице, Твоїм могутнім заступництвом. Зокрема добудь мені назавжди непорушну чистоту, незламну серед усякого роду напастей силу душі, великодушність, що не відмовить Богу ніякої жертви, та, як смeрть, сильну любов для віри Ісуса Христа, для святої католицької Церкви і для Святішого Отця, Батька всіх вірних, Пастиря пастирів та їхньої пастви, Намісника Ісуса Христа над цілим світом.

З усім запалом моєї душі благаю Тебе про всі ті ласки, й в додаток прошу Тебе про оці інші добра з однаковим довір’ям, що їх одержу через Твоє могуче заступництво (говоримо свою потребу).

Читайте також: Сильна молитва до св. Рити. Цю молитву має прочитати кожна жінка, яка прагне стати мамою. За народження здорових дітей.

Певно, Бог такий добрий, для якого Ти віддала своє життя й свою кров, Бог такий добрий, що такий великодушний для Тебе й через Твоє заступництво, такий великодушний для нас у своїх дарах і ласках, Бог такий добрий, що так полюбив мене, що аж умер для мене та навіть віддав Себе мені під видами Євхаристійними, з певністю ніколи не буде глухим на Твої молитви та на мої заклики, хіба що Він сам у якийсь інакший спосіб старається зробити мені добро.

Повний(а) довір’я я складаю всю мою надію в Ньому і в Тобі. Амінь

Завершальна молитва кожного дня:

Боже, що у своїй великій могучості розбудив мучеників навіть серед немічних невіст, дай, благаємо Тебе, щоб ми, святкуючи урочистість Твоєї благословенної Діви й Мучениці, ішли за Її прикладом і через Неї дійшли до Тебе.
Через Господа Нашого Ісуса Христа, що з Отцем і Духом Святим живе й царює один Бог в досконалій Тройці на віки вічні. Амінь.

Коротка молитва :

Преславна, улюблена Дівице й мученице Господня, свята Філомено. Разом з тобою радію тією духовною силою, яку Бог зіслав тобі для прослави Свого Імени і поширення Своєї Церкви, а також – щоб винагородити тебе, свята Філомено, за твої заслуги в часі земного життя.

Великою радістю для мене є бачити тебе такою чистою, великодушною, вірною Христові на землі і на Небі.
Наслідуючи тебе, повний (повна) надії, постановляю уникати всього злого і сумлінно сповняти Божі Заповіді.

Допоможи мені, свята Філомено, своїм могутнім заступництвом дотримуватися чистоти і бути великодушним(ою), та покірно приймати усі випробування.
Запали мене жертвенною любов’ю до Христа та Його Матері, до святої Католицької Церкви і Святішого Отця – намісника Христвого на землі.

Із щирим упованням благаю тебе про всі ці ласки, а особливо прошу про/за (тут вкажіть Ваше особисте прохання). Складаю усю свою надію в Господі на тебе, свята Філомено.
Амінь.

You cannot copy content of this page