Сильна молитва на Стрітення Господнє, 15 лютого. Її варто прочитати кожному

Господи Ісусе Христе, Єдинородний Сину і Слово Боже!

Сьогодні веселяться небеса і радіє земля, яка бачила шлях Твій, Боже, шлях Бога нашого Царя.

У пресвітлий день цього Стрітення Твого Ти явив Себе людиною, сяючи невимовним Світлом Божества.

Прославляємо невимовне полегшення і велике чоловіколюбство Твоє, бо Твоїм пришестям дав нині небесну радість занепалого з давен роду людського: Ти бо праведним судом Своїм вигнав прабатьків наших з раю насолоди в світі цьому, нині ж помилував і нас і бо відкрив нам райські обителі і перетворив плач наш на радість.

Нам же всім Божественне Твоє Стрітення згадуючим, уподоб з мудрими дівами піднесеними на Стрітення Твоє, Небесному Нареченому нашому, з запаленими світильниками віри, любові і чистоти, так побачимо очима віри Божественне Лице Твоє, та приймем Тебе в душевні обійми свої, і так понесемо Тебе в серці в усі дні життя свого, так будучи нам у Бозі і ми в люді Твої.

В останній і Страшний день Пришестя Твого, коли всі святі повиходять на останнє велике Стрітення Твоє на повітрі, уподоб і нас побачити Тебе, та так завжди з Господом перебувати.

Слава Милосердю Твоєму, Слава Царству Твоєму, Слава розсуду Твоєму, Единий Чоловіколюбче, бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава з Безпочатковим Твоїм Отцем і Пресвятим і Благим і Животворящим Твоїм Духом нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.