Сильна молитва про захист дітей та щасливу долю, яку має прочитати кожна жінка саме 30 вересня

30 вересня – важлива дата для багатьох, адже в цей день Церква вшановує пам’ять мyчениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, а значить і більшість жінок з цими іменами відзначають свій день ангела. Джерело

Втім, всупереч уявленням, далеко не всі володарки цих прекрасних імен святкують іменини саме цього числа, у деяких з них день ангела припадає на іншу дату.

Молитва святих мученицям Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії

«Святі великомучениці Віра, Надія і Любов. Я раб (а) Божий (ія) (ім’я) вас почитаю, славлю і молитви свої до вас звертаю.

Читайте також: Особливі години ангела у жовтні: Впоратися з життєвими негараздами, недугами та іншими неприємностями допоможуть щирі звернення до ангела-хранителя

Молю вас подати чаду моєму віру в Господа непохитну, так щоб ви і всі Святі оберігали його від зла і впливу поганого. Сподіваюся, що захистите ви дитину мою (ім’я дитини) від хвoроб і нeдуг, щоб жодна хвоpoба не змогла здолати.

Помоліться перед Царем усіх Святих за мене, випросіть його подарувати щастя чаду моєму. Так хвалити буду я вас за це в молитвах. Амінь».