Сильна молитва від безсоння, занепокоєнь і нав’язливих думок

Порушення сну – проблема, з якою зіштовхуються як люди похилого віку, так і покоління молодші. Найчастіше люди лікують безсоння сучасними препаратами або звертаються за допомогою до народної медицин , але іноді навіть ці способи не допомагають позбутися від недуги. У більшості випадків саме переживання і проблеми є причинами поганого сну.

Щоб позбутися від занепокоєнь і нав’язливих думок, зверніться за допомогою до Вищих сил. Експерти пропонують вашій увазі сильну молитву від безсоння, за допомогою якої ви зможете засинати за лічені хвилини.

Молитва Іринарху Ростовському – найсильніший засіб в боротьбі з безсонням. Протягом довгих років святий Іринарх дотримувався строгого посту і проводив ночі за молитвою, за що Всевишній нагородив його даром зцілювати людей.

В наші дні віруючі прикладаються до лику святого, щоб попросити його про лікування різних недуг, в тому числі і безсоння.

Читайте також: Молитва для захисту від бід та життєвих негараздів, яку потрібно прочитати сім разів

Щоб ніч не ставала стpaшним випробуванням, щодня вимовляєте молитву перед тим, як лягти спати.

«О великий угоднику Божий, Іринарше, що добровільно стpaждав, який отримав за стpaждання свої дар зцілювати людей віруючих.

Немає людей таких, хто б не дивувався твоєму терпінню.

Зараз я раб (а) Божий (a) (ім’я) молю тебе про порятунок, захист і зцілення недуги, що не дає мені знайти спокійний сон.

Звернись з молитвами до Всевишнього Отця, умоли його позбавити мене від хвороби, що приносить мені лише мyки і стpaждання.

Вірю я, що почуєш ти прохання мої і не залишиш їх без відповіді. Амінь».

Після прочитання молитви постарайтеся ні з ким не розмовляти і відразу лягати спати.

Не забувайте, що перед сном краще провітрити спальню. Також рекомендується спати без джерел світла, так як в таких умовах заснути простіше. Обмежте джерела інформації: не варто перед сном гортати новинну стрічку або дивитися телевізор.

Що стосується молитви від безсоння – нею можна вилікувати не тільки себе. Якщо ви хочете допомогти близькій людині позбутися недуги, скажіть молитовний текст біля її ліжка.

Джерело.