Сильна молитва за родичів та близьких нам людей. Господи милосердний, благослови їх здоров’ям, всяким добром та довгим і щасливим життям

Молитва – це свого роду оберіг, який здатний захистити наших близьких і рідних від усього поганого та злого. Для того, щоб Господь почув наші молитви, їх слід промовляти з чистими помислами і любов’ю в серці. Щиро моліться за своїх рідних і Ваші прохання будуть обов’язково почуті. За матеріалами: Наша Парафія

Благослови, Господи, родичів моїх: братів і сестер, і всю родину мою. Обдаруй їх здоров’ям і добробутом і просвіти їхні серця, щоб вони могли ступати дорогою Заповітів Твоїх.

Бережи під Твоєю Святою Охороною провідників, добродіїв і всіх тих, хто щиро працює для піднесення Слави Твоєї і для добра народу Твого.

Спаси, Господи, і помилуй слуг Твоїх: отця мого духовного (ім’я), батьків моїх (імена) і всю родину мою (імена), вчителів (імена), добродійників (імена), прихильників (імена), і ненависників моїх (імена), і всіх християн, і всяку душу християнську, що Благословення і допомоги Твоєї потребують. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел