Сильні молитви ангелу-охоронцю про здоров’я, любов та достаток

Молитва ангелу-охоронцю про допомогу у коханні

Здобути щастя взаємної любові і не страждати від самотності допоможе молитва, звернена до свого ангела-охоронця.

«Янголе мій, будь зі мною. Шлях мій висвітли, на щастя дорогу покажи. Від самотностей мене врятуй, любов у життя запроси, шлях мій самотній заверши. Господу помолися за мене (ім’я), дай терпіння та мудрості своє щастя не прогаяти, любов зберегти. Амінь».

Молитва ангелу про фінансове благополуччя

Подолати фінансові проблеми та отримати достаток допоможе молитва, звернена до ангела. Щире прохання про допомогу допоможе знайти шлях до процвітання.

«Ангеле мій, помічнику Христовий, не залиш мене в годину важкий. Проблеми мої розв’яжи, знак подай, у біді не залишай. Не користі заради молитву підношу, не з заздрощів жадібних: на життя прошу, щоб у нужді по світу не блукати, в необхідному не потребувати. Амінь».

Звернення до ангела про зміцнення здоров’я

Недуги часто застають нас зненацька, заважають працювати і насолоджуватися щасливим життям. Швидко зцілитися та зміцнити здоров’я після хвороби допоможе молитва ангелові.

«Ангеле охоронецю мій, прислухайся до прохання мого, в біді не залиш, здоров’я додай. Допоможи, Божий помічник, від недуги зцілитися, сил набратися, у вірі зміцнитися. Не залиш мене в годину важку, пошли благо своє, душу мою збережи, щастя здорового життя подаруй. Амінь».