fbpx

Сильні молитви до преподобного Сергія про допомогу в роботі, навчанні та важких ситуаціях, які варто прочитати 18 липня

Щирі молитви допомагають віруючим подолати труднощі і повірити в свої сили.

Підтримки в навчанні і роботі можна попросити у Сергія Радонезького, шанованого святого і покровителя всіх учнів. Джерело

Молитва до преподобного про допомогу в навчанні

Не всі діти мають однакові здібності до навчання. Батьки можуть допомогти своїм чадам, звернувшись за допомогою до Сергія Радонезького, щоб святий подарував своє благословення. Ця молитва допомагає не тільки дітям, а й студентам, а також дорослим, які хочуть отримати додаткову освіту або змінити професію:

«Преподобний Сергію Радонезький, дай розуму рабу Божому (ім’я) осягнути премудрості навчання, допоможи засвоїти нові знання з легкістю. Зміцни віру в мені і дай сили досягти успіху в навчанні. Амінь».

Молитва про успішну здачу іспитів

Перед тим, як відповідати на білети і питання комісії, можна вимовити швидку молитву Сергія Радонезького.

«Преподобний Сергію, дай мені сил впоратися з труднощами і відповісти на всі питання. Ти, милістю Господа подолав труднощі навчання, пошли мені свою благодать, утоли мої страхи і визволи від боязкості. Амінь».

Читайте також: 18 липня – День пам’яті преподобного Сергія: що варто зробити в цей день кожному з нас

Молитва про допомогу в роботі

Молитовні слова підносять ті, кому необхідно зосередитися на роботі і виконати складні проекти. Звертатися до преподобного можна в будь-який час, коли це необхідно. Молитва допоможе зібратися з силами і перейти на нову посаду, а також знайти нову роботу з гарною заробітною платою.

«Отче Сергію Радонезький, молю тебе, допоможи мені в роботі, дай сили і знань впоратися з усіма труднощами, не дозволь помилитися. Молися до Господа нашого Всемогутнього за раба його (ім’я). Пошле нехай він благодать на мене, так знайду я роботу під силу і знань своїм. Амінь».

You cannot copy content of this page