Сильні молитви до святих мyчениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії про захист та злагоду у сім’ї, які мають дивовижну силу саме сьогодні

Молитва до св. мучениці Надії

Свята мyченице Надіє! В десятилітньому віці ти увірувала в учення святої Церкви Господньої і всім своїм дитячим серцем полюбила Господа нашого Ісуса Христа, за що була по-звiрячому закaтована ворогами св. Церкви. Ти із радістю і великою мужністю зустріла свою мyченицьку смeрть. Господь Бог за це наділив тебе Царством Своїм Небесним. Моли Бога про спасіння душ наших і Царства Небесного проси для нас.

Читайте: Сильна Дев’ятниця до Святого Отця Піо у безнадійних обставинах та випрошення ласк, яка здатна творити чудо

Молитва до св. великомучениці Любові

Перетерпівши стрaшні мyки, ти, св. мученице Любове, мужньо і з радістю прийняла мyченицьку смeрть за відкрите сповідування віри в Христа, молись за нас, щоб і ми наслідували твою чисту непохитну віру в Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Найсильніша молитва до святих мyчениць Віри, Надії і Любові та матері їхньої Софії. Все, про що Ви просите може бути вислухане. Не було такого Прохання, у якому б вони не Допомогла! І не тільки мені, а й тим, кому я радила молитися до неї!!!

О, святі і достохвальні мучениці Віро, Надіє і Любове і мужніх дочок мудра мати Софіє, до вас нині звертаємося зі щирою молитвою; бо хто може заступатися за нас перед Господом, якщо не віра, надія і любов, ці три наріжні чесноти, образ яких ви на собі показали! Вблагайте Господа, щоб Він покрив нас Своєю невимовною благодаттю в скорботах і напастях, спас і зберіг як благий і чоловіколюбець.

Його славу, як незаходиме сонце, нині бачачи, допомагайте і нам у наших смиренних молитвах, щоб простив Господь Бог наші гріхи і беззаконня і щоб помилував нас грішних і недостойних заради Його щедрот.

Моліть же за нас, святі мyчениці, Господа нашого Ісуса Христа, Йому ж славу возсилаємо, з безначальним Його Отцем і Пресвятим, і благим, і жuвотворчим Духом нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.