Сильні молитви на удачу у справах і вдалий початок нового робочого тижня

Читаючи кожен день молитви на успіх, ви заздалегідь налаштовуєте себе на вдалий тиждень, який на всі сто відсотків пройде добре. Молитви зближують нас з Господом, тому дуже важливо звертатися саме до Небес за допомогою, щастям і успіхом.

Молитва на удачу в дрібницях

Є такі люди, у яких кожен день складається якнайкраще. Вони все встигають, у них гарний настрій, вони нікуди не поспішають і у них все виходить з легкістю. Щоб стати саме такою людиною і знайти удачу в дрібницях, можна прочитати сильну і ефективну молитву. Джерело

Як тільки прокинулися, з самого ранку прочитайте слова, звернені до Богородиці:

«О, Пресвята Діво! Я слова свої до Тебе звертаю і молю, почуй мене. Прошу, відведи від мене всі негаразди і біди, наповни кожен мій день успіхом і везінням. Нехай все в моєму житті виходить, а невдачі нехай обходять мене стороною. Так восславлю я Тебе, велика Божа Матір! На віки вічні. Амінь».

Дана молитва допоможе не тільки знайти підтримку вищих сил, але і привернути до себе удачу на кожен день.

Молитва на щасливий і успішний тиждень

Багато віруючих звертаються в молитвах до своїх ангелів-охоронців, які ніколи не залишать в біді і завжди допоможуть у важкій ситуації. Якщо ви хочете, щоб ваш тиждень минув благополучно і вдало, можна прочитати такі слова:

«О, мій ангеле-охоронцю! Ти завжди стоїш за мною, щоб захищати і берегти від бід, стpaждань, нещaсть і злuх помислів. Молю, допоможи і зараз! Наповни кожен мій день радістю, світлом і успіхом. Нехай удача ніколи не покидає мене, як ти, мій ангелу. Наповни мене силою духу, міцного здоров’я і везінням. В ім’я Отця нашого. Амінь».

Читайте також: 15 жовтня День Кипріяна і Устини: що потрібно зробити в цей день кожному

Молитва на успіх в майбутній день

Трапляється так, що вам просто необхідно заручитися підтримкою фортуни, щоб залучити в своє життя успіх, удачу і щастя. Дана молитва, звернена до Господа, допоможе прожити тиждень, наповнений радістю і везінням.

«О, Господь мій Бог! Прошу, допоможи мені в майбутній нелегкій справі. Наповни кожен мій день сенсом. Не дай збитися зі шляху, так пройду я його гідно. Зміцни віру мою, настав на шлях істинний і будь поруч зі мною завжди. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».