fbpx
Молитва

Сильні молитви, які ніколи не залишаються без відповіді. Їх потрібно піднести до Богородиці саме 16 квітня, в День іколи “Невянучий цвіт” кожній жінці

Без підтримки вищих сил ніколи не залишаться ті, хто займається богоугодною справою. Спробуйте себе у вишиванні ікон. Святий лик, вишитий своїми руками стане справжньою окрасою вашої кімнати, а зусилля, які ви витратили на вишивання будуть гідно оцінений церквою. Не дарма в давнину дружини вишивали ікони, коли відправляли чоловіків на подвиги: така ікона вважалася найкращим оберегом. Джерело.

З давніх-давен цій іконі поклонялися люди з душевними і сердечними проблемами, з проханнями про захист і заступництво сім’ї, пошуку істинної любові, зцілення від хвороб і просто за порадою при складній життєвій ситуації.

«Пресвята і непорочна Діво Маріє! Зміцни волю нашу слабку, дай сил боротися зі злом внутрішнім і зовнішнім. Визволи рабів грішних від підступів диявольських та укрий покровом своїм від заздрісників і недоброзичливців нечестивих. Ми залишаємо на милість Твою і Божу розплату за їх діяння неблаговірні. Ми ж, душі від скверни очищаючи, прощаємо всіх кривдників своїх, бажаємо їм лише добра і світла душевного. Амінь».

Молитва перед образом Божої Матері

«Цариця небесна, Матінко роду людського! Надія і опора в горі і радості, в здоров’ї і хворобі. Прийми слова молитовні від раба Божого (ім’я) та подаруй мені захист свій небесний. Осяй світлом непорочним шлях у темряві та дай відшукати шлях праведний і безгреховності. Покірно молю тебе, Цариця, пробачити мене за гріхи вільні і невільні. Надіюсь на милість Господа нашого. Амінь».

Читайте також: 16 квітня – День ікони Божої Матері «Нев’янучий цвіт». Ось що потрібно попросити у неї в цей день

Молитва про заміжжя

«Матінко Господа нашого! Кличемо до тебе в своєму проханні. Благослови на заміжжя швидке і вірне. Подаруй чоловіка благочестивого та праведного, пошли на нас любов небесну, в століттях міцніючу. Очисти душі наші від помислів грішних та визволи від хвороб і слабкостей. Подаруй, Пречиста, потомства здорового, з кожним днем ​​в очах Господніх міцніючого. Славу віддаємо Тобі, безгрішна, в століттях прославлена ​​і процвітаюча. Амінь».

You cannot copy content of this page