fbpx

Сильні молитви, які потрібно прочитати саме сьогодні, в Прощену неділю

Сьогодні, у Прощену неділю, кожному потрібно сходити до церкви на службу, в цей особливий день щиро читають молитви про прощення гріхів.

“Помилуй, Господи, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють мене і ображають! Нічого злого не сотвори з ними за недостойного раба Свого, але за висловом милосердя, і з безмірною милістю, ні в цьому житті, ні в майбутньому столітті та не понесуть зла за мене, грішного! Освяти їх милістю Своєю і освіти благодаттю Своєю, Всеблагий, тому що перед усіма благословенний Ти на віки віків. Амінь”

Молитва в Прощену неділю про дарування духу всепрощення

“Спаситель, навчи мене пробачити від щирого серця всіх, хто мене образив. Я знаю, що не маю права на помилування, що не можу стати перед Тобою з почуттями ворожнечі, яка криється в моїй душі. Зачерствіло моє серце! Немає в мені любові! Допоможи мені, Господи! Молю Тебе, навчи мене пробачити ображаючих мене, як Сам Ти Бог мій, на хресті пробачив ворогів Твоїх! Амінь”

Читайте також: Вечірні молитви під час Великого посту, які допоможуть наблизитись до Бога

Просити вибачення потрібно від усього серця, а не просто так. Якщо ви не можете попросити вибачення (якщо вам дуже важко і зробити це щиро не вийде), не просіть, але гарненько обміркуйте свою неприязнь або ненависть і спробуйте зрозуміти, чому таке сталося у вашому житті.

Також не варто прощати, якщо зараз ви цього зробити не можете.

Все повинно бути щиро, від душі! Якщо не сьогодні, то завтра. Або післязавтра, або через рік. Але все мине з часом.

You cannot copy content of this page