fbpx

Син агронома подавав великі надії, тому його матері безрідна наречена була як клубок у горлі. Молоді люди зустрічалися крадькома. Коли мати Михайла їх застукала, то виганяла Аліну тим, чим під руки потрапляло і пообіцяла окропом облити, як тільки біля сина побачить

Батька Аліна ніколи не бачила, а мати відмовилася від неї, коли тій виповнилося лише 5 років. Дівчинка залишилася з бабусею, яка теж не балувала дитину ласкою. Її карали за найменші провини, які могли полягати в порваних колготках, брудній сукні або розбитому посуду.

Таке ставлення не зломило дівчинку, але зробило її задиристою. Серед своїх однолітків вона завжди вважалася заводною, так як ніхто краще за неї не міг стріляти з рогатки, швидше від неї переплисти річку або моторно залізти на дерево. Аліна росла чуйною і доброю дівчинкою. Коли у неї виходило, вона намагалася непомітно нарвати яблук і після пригостити ними своїх друзів. Джерело

Одного разу діти загралися з вогнем. Їм просто захотілося робити картоплю на вугіллі. Вогонь швидко вирвався з-під контролю недосвідчених «кулінарів» та перекинувся на лазню, яка стоїть поруч. Будова спалахнула як сірник і тут же згоріла. Безумовно, винні були всі учасники цієї затії і їм здорово попало, але більш за все покарали все ж Аліну. Дівчинку поставили на облік в дитячу кімнату міліції.

Минув ще якийсь час, і Аліна закохалася. Її обранцем став 18-річний сусід Михайло. Син агронома подавав великі надії, тому його матері безрідна наречена сина була як клубок у горлі. Молоді люди зустрічалися крадькома. Коли мати Михайла їх застукала, то виганяла Аліну тим, чим під руки потрапляло.

Проводи Михайла в армію були шикарними, але ось неугодну наречену покликати не спромоглися. Спочатку дівчина прагнула загубитися в натовпі, але, коли поїзд рушив, почала бігти за ним і обіцяти дочекатися коханого.

Аліна пішла після закінчення школи на роботу, так як бабуся не могла або не хотіла оплачувати її подальше навчання. Повернувшись з армії, хлопець знову зустрівся зі своєю коханою, але в лiжку їх застукала його мама, і дівчині довелося тікати через вікно. На прощання мати Михайла пообіцяла облити дівчину окропом, якщо та буде навіть просто перебувати поруч з її сином.

Через деякий час всі дізналися, що сім’я агронома одружує свого єдиного сина з відомою місцевою красунею Наталею. Аліні на цьому весіллі місця не було.

Через деякий час дівчина зникла, але ніхто сильно не переймався питанням про те, куди ж вона все-таки поділася. Бабуся щомісяця отримувала якісь грошові суми від неї, тому всі і заспокоїлися. Раз відправляє гроші — значить, жива.

Повернулася дівчина назад в село вже після смepті бабусі. Організувавши поxoрон і пoм’янyвши стареньку, вона міркувала вже про від’їзд. На вулиці на зустріч Аліні вибіг хлопчик і дівчинка. Обидві дитини були замурзаними, незачесаними і в забрудненому одязі. Це здивувало дівчину. Вона поцікавилася, де вони проживають і чи не дістанеться їм за неналежний зовнішній вигляд. На що дітлахи відповіли відмовою, адже мами у них немає, а тато — заnив. Діти відповідали за себе самі, що неприємно вразило дівчину. Вона попрямувала в бік їхнього будинку, і побачила, що це будинок Михайла …

На порозі її зустріла постаріла мати Михайла. Вона впала на коліна і почала просити прощення у Аліни. Також жінка розповіла, що дружина Михайла кинула чоловіка і дітей, а сама поїхала з коханцем. Пошуки невірної дружини результату не принесли, так як за цей час вона вже 3 рази змінила чоловіків. Михайло з горя заnив, але роботу не кинув. Це сильно обрадувало Аліну, тому що не все було втрачено. Тут на шум вийшов і сам «потерпілий». Побачивши гостю, він миттєво протверезів, в першу хвилину навіть слова не зміг сказати.

Читайте також: Після того телефонного дзвінка, чоловік вигнав дружину і четверо дітей на вулицю. Щоправда одного сина залишив собі

Аліна вирішила залишитися в будинку бабусі ще на один місяць. А на роботі взяла відпустку. Цілими днями пропадали в будинку Михайла: прибирала, прала, з дітьми займалася, обіди готувала. Михайло з тих пір не заглядав більше в пляшку, і як би боявся, що Аліна зникне як міраж. Він навіть розмовляти почав тихо і дуже ввічливо.

Коли Михайло пройшов по селу з величезним, замовленим в райцентрі букетом, всі притихли, чекаючи відповіді Аліни. Вийшли на ґанок вони разом, радісні і веселі. У односельчан від серця відлягло — значить, прийняла Аліна пропозицію. Ось така дивовижна історія може трапитися в житті, коли не боїшся йти до своєї мети.

You cannot copy content of this page