Синочок не хоче одружуватися і змінює дівчат як рукавички. Родичі матір звинувачують

Я тут недавно, можна сказати, з іншого боку барикад побувала – почула одкровення чиєїсь потенційної свекрухи. У Ірини Михайлівни син є – Стасик. Дорослий хлопець уже, трідцятник давно стукнув, але холостяк і жодного разу ще не бував окольцований.

Вона розповідає, що син ще в інституті по молодості одружитися збирався, аж два рази, але щось там не зрослося у нього з обома дівчатами.

Загалом, зараз Стасик виходить таким собі завидним нареченим – ще б пак, на сім’ю з діточками не відволікався, час витрачав на освіту і на кар’єру. На хорошій посаді в іноземній фірмі, купу грошей заробляє і вкладає вигідно. Веселий, симпатичний – коротше, мрія будь-якої дівчини.

Тільки справа в тому, що мрія так і залишається мрією: Стасик після тих двох разів одружуватися не поспішає. Дівчат навколо нього багато, він то з однієї зустрічається, то з іншого, але нічого довгострокового їм не обіцяє. Взимку з одною їздив на лижах кататися, а на травневі зовсім іншу до моря повіз. Плейбой, одним словом.

Ірина Михайлівна особливо не напружується – каже, чого я йому буду вказувати, сам розумний, перебіситься ж коли-небудь. Та й зручно їй, що вони разом живуть: він і ремонт прекрасний в їх квартирі зробив, і дачу батьківську перебудував.

Але ось всі знайомі ніби змовилися – осаджують її мало не з претензіями, коли вже її син розсудливим стане і сім’ю заведе. Ось прямо як ніби вона всім особисту образу завдає тим, що сина одружуватися не змушує. Кожній знайомій діло є до особистого життя сина, не кажучи вже про родичів.

Не встигаю, – каже, – відбиватися від пропозицій познайомити його з чиєю-небудь черговою донькою, племінницею або просто колегою. Тим більше що Стаса вона наpoдила рано, так що в бабусі поки не прагне зовсім. І всi ображаються на неї, мало не у воpoги записують, як ніби це вона йому одружитися забороняє.

А ще кажуть, що виховала його інфантильним і що від спідниці своєї його не відпускає. І що ж їй тепер, сину їжу не готувати і сорочки не прати? Так він і так в ресторані часто вечеряє, а одяг може і в хімчистку здавати.

На останньому сімейному святі в широкому колі родичів Ірину Михайлівну запитали: «А чому наш Стасик не одружиться?» – і це була єдина тема всього застілля, навіть про ювіляра забули.

Читайте також: “Наш шлюб саме переживав не найкращі часи і я знайшов коханку. А потім вчинив так, як має зробити кожен чоловік”

Ірина Михайлівна, звичайно, пожартувала, типу законодавством у нас тільки нижній вік вступу в шлюб встановлений, а щодо верхнього законів поки не вийшло, але все це її порядком дістало.

А як ви вважаєте, чи повинні мами ось таких, які засиділися в наречених синів, до одруження підштовхувати?

Джерело.