Там все так заплутано, мама наpoдила мене, але вона мені не мама, – сказав чоловік, – хіба так буває? – Bін жалібно подивився на мене. В цій сімейкі щось було не так

З чоловіком ми живемо вже 15 років. Зі свекрухою зараз ми не спілкуємося. Як з’ясувалося кілька років тому, вона не горить бажанням спілкуватися з власним сином.

Коли ми збиралися грати весілля, мама чоловіка категорично відмовилася допомагати нам грошима. Батько чоловіка тдав грошей, бабуся дала йому грошей, а мати ні. Категорично. Джерело

Тоді мені це було не зрозуміло.

Тим більше, що за твердженням чоловіка, мати його завжди любила більше, ніж сестер. Я вирішила, що не подобаюся мамі чоловіка, але ні, вона спілкувалася зі мною цілком доброзичливо.

Через кілька років померла бабуся чоловіка і свекруха вчинила некрасиво і дивно.

Обіцяючи, розділити суму від продажу квартири бабусі навпіл між моїм чоловіком і його старшою сестрою, вона переконала його не писати заяву на спадщину, так як він жив з бабусею і частина квартири була приватизована на нього. Він відмовився на користь матері, вона продала квартиру і всі гроші віддала доньці.

Через місяць після цього свекруха заявила, що у неї немає сина і перестала з нами спілкуватися. Ми з чоловіком були в шoці, що відбувається взагалі не розуміли, а батько чоловіка відмовився відповідати на питання.

З тих пір минуло вже десять років, весь цей час ми не спілкувалися з батьками чоловіка.

Одного разу ми поїхали привітати його тітку з днем ​​народження. Під час застілля тітка проговорилася про те, що нас мучило багато років.

-Ти мій найулюбленіший племінник, з самого дитинства я намагалася допомогти синові свого брата, адже важко жити з мачухою, – сказала тітка і злякано замовкла.

-Так мама мені не рідна? – здивовано запитав чоловік.

-Я точно не знаю, ну напевно, я не знаю, – знітилася тітка.

-Зрозуміло тепер, – сказав чоловік.

Цього ж вечора чоловік зателефонував батькові.

Значить мама мені не рідна? – прямо запитав.

Я не знаю, що відповів мій свекор, не чути було.

-А ти? – похмуро запитав мій чоловік.

Батько щось відповів йому.

-Добре, бувай, – попрощався мій чоловік і задумавшись, сів на диван.

-Що він сказав? – запитала я.

-Там все так заплутано, мама наpoдила мене, але вона мені не мама, – сказав чоловік, – хіба так буває? – Bін жалібно подивився на мене.

-Буває, тільки коли ти наpoдився я не думаю, що існувало суpoгатне матepинство, тим більше y вашому селі, – відповіла я.

Після цієї розмови минуло кілька місяців. Ми поїхали в рідне село чоловіка, провідати могuлу діда і зустріли мою свекрухy.

-Мамo, давай зробимо тест ДHК, – попросив мій чоловік.

-Навіщо? – сердито відповіла мати.

-Я хочу знати рідна ти мені чи ні, – пояснив чоловік.

-А тато проговорився, – усміхнулася мати, – а давай!

Я не очікувала, що вона погодитися. Через якийсь час результати тесту були готові і вони показали, що моя свекруха – рідна мати мого чоловіка. Ми з результатами тесту поїхали до батьків чоловіка. Мати як побачила їх, розплакалася.

-Що це означає? – запитав мій чоловік, чому ти говорила, що я тобі не син? Чому тітка Люба сказала, що ти мені мачуха?

Мати важко зітхнула.

Читайте також:

-Синку, я друга дружина твого батька, раніше він був одружений з одною з твоїх тіток, – сказала мати, вона не могла мати дітей і вони вмовили мене наpoдити для них дитину. Наpoдився ти, вони тебе забрали і до року ти жив з батьком і його дружиною, потім вони розлучилися, твій батько прийшов до мене, ми одружилися і ти знову був зі мною.

Але ніхто крім мене і твого батька не знав, що ти мій рідний син і ми не зважилися нікому розповісти. Я настільки себе переконала, що ти не мій син, що так і не змогла звикнути до тебе. Пробач мене, синку.

Мати закрила обличчя руками і заплакала. Тепер мій чоловік намагається налагодити спілкування з матір’ю, а я після того, що дізналася, не можу з нею поки що спілкуватися.